University of Gloucestershire

University of Gloucestershire
Розташування
м. Глостер, Челтнем, Велика Британія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Університет Глостерширу вже 180 років пропонує високу якість освіти. Три його кампуси, розташовані в Челтнемі та Глостері, розміщують на своїй території сучасні та історичні будівлі, а також передове оснащення та обладнання. Зробивши вибір на користь університету Глостершира, ви також вибираєте цілісну та згуртовану спільноту студентів і співробітників, життя та навчання серед тих, хто поділяє ваші захоплення, академічні інтереси та цілі.

Університет Глостершир підтримує цінності освіти з початку XIX століття. Сьогодні це університет середнього розміру, де у трьох студмістечках навчається понад 10 000 студентів. Його спеціальності охоплюють три широкі кола навчальних дисциплін, якими займаються факультети університету, включаючи:

  • Факультет Прикладних наук;
  • Факультет Бізнесу, Освіти та Професійної підготовки;
  • Факультет Медіа, Мистецтв та Технології.

Університет Глостершира прагне забезпечити найвищі академічні стандарти навчання та досліджень, про що свідчить потенціал його підрозділів, національна та міжнародна репутація дослідницької роботи та, що найважливіше, бажання наших співробітників допомогти студентам у досягненні успіху.

Студенти Глостерширського університету отримують підтримку Служби кар’єри та працевлаштування. Її досвідчені та кваліфіковані співробітники допоможуть вам дізнатися про можливості розвитку вашої кар’єри після закінчення університету, а також покращити можливості для працевлаштування ще під час навчання, щоб на додаток до університетських знань ви змогли отримати необхідний досвід та навички, затребувані роботодавцями. Співробітники Служби також надають підтримку та консультації для складання якісного та конкурентного резюме. Їхня допомога та інформаційна підтримка допоможуть вам створити міцну основу для успішної кар’єри.

Університет розташований у мальовничій південно-східній частині Англії: два студмістечка в Челтнем Спа і один — у Глостері, що знаходиться неподалік, а це означає, що всі можливості для дозвілля знаходяться зовсім поруч.

 

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ