University of Exeter

University of Exeter
Розташування
м. Ексетер, Велика Британія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

 

Університет Ексетера заснований у ХІХ столітті. Сьогодні його позиції у британських та світових рейтингах вишів постійно підвищуються. Університет входить до елітної Групи Рассел — британської «Ліги Плюща». Студмістечка в Ексетері та Корнуоллі гарантують безпечну та мотивуючу навчальну обстановку в мальовничій місцевості.

Університет Ексетера — один із британських університетів, які найбільш динамічно розвиваються. Протягом останніх 3-х років він незмінно входить до 10 найкращих університетів Великої Британії (за даними The Times Good University Guide) і до 150 найкращих університетів світу (за версією міжнародного рейтингу Times Higher Education). Університет пропонує великий вибір програм здобуття ступеня бакалавра та магістра та першокласне наукове керівництво для здобуття дослідницького ступеня за багатьма напрямами. Міждисциплінарний характер багатьох програм дозволить вам отримати спеціальність, що відповідає вашим інтересам та кар’єрним планам.

Місто Ексетер з населенням близько 118 тисяч людей розташоване на узбережжі Південно-Західної Англії та оточене мальовничими передмістями, а в самому Ексетері вдало поєднуються сучасність та історія. Старовинні будівлі, інвестиції у розвиток міста та низький рівень злочинності забезпечили йому репутацію одного з найкращих місць для життя у Великій Британії.

Університет Ексетера

 

Програма Foundation

Програма веде до отримання Сертифіката Foundation і готує студентів до прямого вступу на перший курс університету Ексетера. Ми пропонуємо сім навчальних потоків програми: Бухгалтерський облік та Фінанси; Біомедицина, Наука про життя та навколишнє середовище; Бізнес-менеджмент; Економіка; Інжиніринг, Математика, Комп’ютерні та Фізичні науки; Гуманітарні науки, Право та Соціальні науки; Математика плюс Фінанси, Економіка та Менеджмент.

Програма Year One

Програма Year One є еквівалентом першого курсу бакалаврської програми британського університету. Її успішне закінчення веде до здобуття Сертифікату вищої освіти та забезпечує пряме зарахування на другий курс бакалаврської програми університету Ексетера з відповідної спеціальності. Ми пропонуємо чотири потоки програми: Бухгалтерський облік та Фінанси, Інжиніринг, Менеджмент та Бізнес-економіка, Психологія.

Університет Ексетера

Програма Диплом для випускників університету

Програма Диплом для випускників університету готує іноземних студентів до вступу на програми магістратури університету Ексетера за спеціальностями Фінанси, Менеджмент, Маркетинг, Державне управління та Право і включає мовну та академічну підготовку й розвиток навчальних навичок.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ