The University of Tulsa

The University of Tulsa
Розташування
м. Талса, штат Оклахома, США
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

The University of Tulsa, заснований 1894 року, є одним із престижних приватних ВНЗ у США. Компактне розташування в зеленій зоні, прекрасне технічне оснащення, кваліфіковані викладачі та багатонаціональне студентське братство – відмінні риси цього університету.

The University of Tulsa

Переваги

  • ВНЗ налічує 67 програм бакалаврату, 47 магістерських і 16 докторських програм;
  • Він входить у топ-20 серед університетів світу з кількістю студентів менш ніж 5000 осіб і посідає 86 місце в національному рейтингу згідно з U.S. News & World Report;
  • Магістратура нафтохімічних технологій університету Талси знаходиться на четвертій позиції згідно U.S. News & World Report;
  • Дослідницький центр при університеті активно залучає молодих студентів до проведення досліджень і роботи в лабораторіях. Дослідження проводяться для різних напрямків, наприклад: психологія, кібернетика, нафтогазова справа, енергетика тощо;
  • Університет співпрацює з інститутом дослідження мозку і дає студентам можливість брати участь у проєктах, присвячених вивченню хвороби Альцгеймера, тривожності, психічних розладів;
  • Можливість участі в різних волонтерських програмах для набуття досвіду роботи та надання допомоги за інтересами;
  • 94% студентів отримують фінансову підтримку, що допомагає покривати витрати на освіту.

Університет Талси складається з кількох університетських коледжів і кожен з них пропонує цілу низку спеціальностей.

Коледж мистецтв і наук Генрі Кендалла має широкий вибір спеціалізацій, серед яких: антропологія; економіка; педагогіка; англійська мова та література; історія; кінознавство; теорія масових комунікацій; філософія та релігія; політологія; психологія; соціологія; театр; мова та література; музика; мистецтво, дизайн та історія мистецтв.

Колінз Бізнес коледж пропонує такі спеціальності: менеджмент і маркетинг; школа бухгалтерського обліку та комп’ютерних інформаційних систем; школа економіки енергетики, тактики і комерції; школа фінансів, управління виробництвом і міжнародного бізнесу.

Коледж технічних і природничих наук також має великий вибір напрямів: біологічні науки; хімія та біохімія; електрична та комп’ютерна інженерія; геофізична наука; математика; школа нафтохімічних технологій МакДугала; машинобудування; фізика та інженерна фізика; школа хімічної інженерії Рассела; школа інформатики Тенді.

Окслі коледж охорони здоров’я: теорія комунікацій і розладів; громадська медицина; кінезіологія та реабілітаційні науки; школа медсестер.

Правовий коледж спеціалізується на вивченні права та законодавства.

Проживання

Студенти проживають у резиденціях на території університету і можуть обрати один із шести варіантів. Номери варіюються від одномісних затишних кімнат до люксових апартаментів. Усі кімнати укомплектовані всім необхідним для життя та навчання. Крім того, на території резиденцій є обладнання для відпочинку та спортивних занять, а також столики та мангали для барбекю і майданчики для проведення дозвілля на природі.

Харчування

Харчуватися студенти можуть в одній із десяти їдалень, у меню яких різноманітні страви від простих сендвічів до повноцінних гарячих страв і салатів. На території кампусу також розташовані кав’ярні, кафе та спортивний бар.

Навчання, проживання та харчування: $58,650.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ