The University of Canberra

The University of Canberra
Розташування
м. Канберра, Австралія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

столиця Австралії Канберра

The University of Canberra – престижний вищий навчальний заклад із глобальними планами та перспективами розвитку. Розташований ВНЗ у столиці Австралії – Канберрі, місті з найвищою якістю життя у світі. Регіональні центри ВНЗ знаходяться також у Квінсленді, Мельбурні та Сіднеї.

Головна мета університету – підготувати справжніх професіоналів своєї справи та досягається це завдяки інтегрованим навчальним програмам та тісній співпраці з різними індустріями. Кількість студентів, які здобувають вищу освіту в університеті Канберри, зростає з кожним роком і на сьогоднішній день вже перевищує 17 000 осіб. В середньому близько 15 відсотків учнів – іноземці, які приїжджають сюди із 90 країн світу.

Переваги

Університет входить до топ-100 молодих університетів світу.

За даними світового університетського рейтингу QS університет входить до топ 5% найкращих університетів.

Випускники університету в середньому по країні мають вищі стартові заробітні плати та їх охочіше приймають на роботу, ніж випускників інших ВНЗ.

89% випускників знаходять гідне місце роботи протягом півроку після закінчення ВНЗ. Багато хто залишається працювати в Канберрі через чудові умови роботи та високі зарплати.

Для полегшення вступу до університету створено спеціальні підготовчі програми, які особливо цікаві іноземним студентам. Протягом року така програма допомагає покращити знання англійської мови, заповнити прогалини у знанні наукових термінів, краще зрозуміти освітню систему Австралії та підготуватися за основною спеціалізацією.

Дослідницькі інститути ВНЗ включають: інститут дослідження здоров’я, інститут прикладної екології, інститут державного управління та аналізу державної політики, дослідний інститут спорту та фізичних вправ.

Результати досліджень, проведених на базі інститутів, визнаються в усьому світі та мають практичне застосування у багатьох сферах людської діяльності.

Під час навчання кожен студент має можливість пройти практику на реальному підприємстві, в компанії або лікарні та отримати такий необхідний у майбутньому досвід роботи.

На території 120 га університетського кампусу є все необхідне для комфортного проживання та навчання – бібліотека, комп’ютерна лабораторія, фітнес-центри, центр медичної допомоги, банки, поштові відділення, магазини, кафе та зони відпочинку. Оскільки кампус знаходиться на території парку, існує безліч варіантів дозвілля на відкритому повітрі.

На території університетського кампуса знаходиться величезний спортивний центр зі спортзалами, басейнами, сауною, спортивними майданчиками та залами, олімпійським кортом для гри в бочче, а також медичним центром.

Факультети

Структурно The University of Canberra ділитися на п’ять факультетів, які пропонують програми навчання для здобуття кваліфікації бакалавра або магістра.

Факультет мистецтв та дизайну: управління будівництвом, комунікації в рекламі, комунікації в медіа та зв’язку з громадськістю, дизайн, кіновиробництво, графічний дизайн, індустріальний дизайн, журналістика, веб дизайн, письменницька справа, спортивні медіа, медіа арт, ландшафтна архітектура, архітектура інтер’єру, міжнародні дослідження, монументальне мистецтво та ін.

Факультет бізнесу, права та державного управління: бухгалтерія, прикладна економіка, підприємництво та інновації, управління кадрами, міжнародне ведення бізнесу, менеджмент, маркетинг, ділове адміністрування, бухгалтерія та фінанси, управління послугами, фінанси та банківська справа, фінансове планування, право, правознавство, політика та міжнародні відносини, соціальні науки.

Педагогічний факультет: викладання в дитячому садку, викладання в початковій та середній школі, викладання математики та природничих дисциплін, англійської мови, фізкультури, образотворчого мистецтва, індустріального дизайну та технологій, викладання англійської мови для іноземців.

Факультет охорони здоров’я: охорона здоров’я, акушерство, сестринська справа, фармакологія, фізіотерапія, психологічне консультування, дослідження стану здоров’я населення, вивчення медичного опромінення, харчування та дієтологія, реабілітаційна терапія, психологія, охорона здоров’я населення, науки про спорт та фізичні вправи.
Факультет природничих наук та технологій: інститут прикладної екології, школа природничих наук, школа інформаційних технологій та систем, школа інженерної справи, математики та статистики.

Проживання

Усім студентам-першокурсникам The University of Canberra гарантовано житло в університетських резиденціях. Надалі вони можуть продовжувати жити в резиденції або винайняти житло за межами кампуса самостійно. Резиденцій в Університеті Канберри чотири. Комплекс UC Lodge із 353 квартирами був відкритий у 2017 році. У Cooper Lodge, який був відкритий у 2014 році, 296 квартир різного рівня комфортності. Будинок резиденції Weeden Lodgе був збудований у 1970-х, але повністю відремонтований у 2012. Цей житловий комплекс складається із 174 квартир у південному крилі та 135 – у північному. University of Canberra Village є комплексом з одномісних квартир і 2-12 квартирних блоків.

У будь-якій резиденції студент отримує окрему мебльовану кімнату в квартирі блочного типу із загальною ванною кімнатою. Всі кімнати виходять в одну велику вітальню з телевізором та кондиціонером. У квартирі є кухні з плитами та мікрохвильовими печами. У будівлі також є навчальні кімнати з HDMI TV для підготовки презентацій та Інтернетом.

Вартість навчання: від 24,050 австралійських доларів на рік.

Вартість проживання: від 247 австралійських доларів на тиждень.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ