The Oratory School

The Oratory School
Розташування
м. Вудкот, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 11 до 18
Програми
Детальна консультація

 

The Oratory School – незалежна приватна школа для хлопчиків, яка вважається однією з 20 найкращих шкіл для юнаків у Великій Британії. Розташована вона на великій заміській ділянці в містечку Вудкоті, поблизу Редінга і має свій вихід до річки та лісу. Від аеропорту Хітроу сюди можна дістатися всього за півгодини, а доїхати до Лондона можна за годину.

Школа була заснована у 1859 році як школа-пансіон для місцевої католицької спільноти, і релігійні принципи досі відіграють важливу роль у вихованні юнаків. The Oratory School відома своєю сильною академічною та художньою підготовкою, а також захоплюючими спортивними програмами. Школа є другим будинком для 430 студентів, понад половину яких не лише навчатимуться, а й живуть при школі.

Переваги навчання

Високі результати шкільних іспитів дозволяють випускникам вступати до найкращих навчальних закладів Великої Британії та світу, включаючи університети Рассел Груп.

Одним із сильних напрямків школи є мистецтво та дизайн. Школярі з 2004 року неодноразово отримували нагороди за перемоги у різних конкурсах у цій галузі.

Більшість студентів школи – британці, що є великим плюсом для іноземних студентів. Так вони можуть повністю поринути у мовне середовище та англійське суспільство.

Невеликий розмір школи дозволяє викладачам добре знати своїх студентів та проводити заняття у невеликих групах.

Школа входить до 3% найкращих шкіл Великобританії.

Більше половини учнів навчатимуться грати на музичному інструменті або співають у хорі. Такий підхід дозволяє сформувати гарний музичний смак із дитинства та забезпечує хобі в майбутньому.

Програми

Молодша середня школа, GCSE, iGCSE, A-level.

Предмети рівня A-level

На вибір школа пропонує понад 25 дисциплін. Серед них малювання, 3D-дизайн, біологія, підприємництво, хімія, театрознавство, економіка, англійська література, історія, латина, математика, вища математика, фізика, філософія та теологія, фотографія, іспанська.

Позакласні заходи

The Oratory School є партнером кількох шкіл для дівчаток, спільно з якими проводяться вечори з танцями та вечерею, спортивні змагання та екскурсії. У вихідні дні для студентів-пансіонерів організовуються екскурсії в кіно, театр, музеї та поїздки до найближчих міст. Чотири рази на тиждень проводяться спортивні змагання, а щочетверга проходять збори кадетського корпусу. На таких зустрічах школярі проходять військову підготовку, навчаються орієнтуватися на місцевості та виконувати поставлені завдання у ігровій формі. Можна поборотися за нагороду Duke of Edinburgh’s Award, яка передбачає виконання різноманітних завдань, таких як спортивні змагання, вирішення громадських завдань, допомога місцевій спільноті та участь у невеликих експедиціях.

Клуби з інтересів

У школі діє понад 50 клубів за інтересами, серед яких хор, музичні гурти, оркестри та ансамблі різних напрямків, драмгурток, образотворче мистецтво, біологічно-медична спільнота, ораторське мистецтво, режисура, кераміка, філософський, фізичний, хімічний гуртки, спільноти з вивчення португальської та французької мов, шкільний журнал, кулінарія та ін.

Спорт

Регбі, футбол, крикет, веслування, стрілецький спорт, гольф, бадмінтон, баскетбол, теніс, сквош, плавання, лапта.

Інфраструктура

11 полів для футболу/регбі, шість майданчиків для крикету, човнова станція, тир, поля для сквошу, 12 тенісних кортів, великий спортивний центр, тренажерний зал, стадіон з біговими доріжками, каплиця, сад, центр мистецтв із залом для виступів , 25-метровий басейн, кафе, зали для занять дизайном та малюванням, сучасні технічні лабораторії, музична студія.

Проживання та харчування

У школі чотири нові резиденції для старших школярів та одна для молодших. У кожній резиденції є голова будинку, який займається вихованням юнаків та допомагає їм у вирішенні щоденних побутових, соціальних та особистих питань. Не менш важлива і робота господині будинку, яка може надати материнську підтримку, поговорити з підлітком про проблеми, що його турбують, навчити багатьом господарським хитрощам.

Молодші школярі розміщуються в кімнатах на кілька осіб, тоді як старшим дозволяють більше приватності та поселяють в одномісні номери. У кожному будинку є спільні кімнати для спілкування та відпочинку, кімнати для ігор та комп’ютерна зала.

Триразове шкільне харчування забезпечує виїзна служба, з якою школа працює багато років. Всі страви готуються виключно із свіжих продуктів, без консервантів та штучних добавок, що гарантує здорове та повноцінне харчування.

£11,433 за семестр. Індивідуальні заняття з музики та спорту оплачуються окремо.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ