The Newman School

The Newman School
Розташування
м. Бостон, Массачусетс, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 14 до 18
Програми
Детальна консультація

The Newman School є приватною школою спільного навчання, головними цілями якої є підготовка учнів до вступу в провідні університети країни та здобуття вищої освіти. Також особлива увага приділяється зростанню індивідуальних здібностей і талантів студентів, розвитку їх лідерських навичок, формуванню свідомої громадської позиції.

The Newman School

The Newman School варто обрати за її:

  • академічну програму, розроблену і підготовлену з метою підготувати випускників школи до вступу в університети “вищої ліги”. Навчання в школі ведеться англійською мовою, програми відповідають державним стандартам, і, що найважливіше, школа надає великий вибір академічних дисциплін;
  • підхід до організації навчального процесу. Високі академічні результати учнів досягаються завдяки чудовим умовам для навчання, невеликій кількості студентів у класі та індивідуальному підходу до кожного учня;
  • статистику студентів, які вступили до провідних вишів США;
  • чудову інфраструктуру, добре оснащені класи, бібліотеки, наукові та комп’ютерні лабораторії.

Інфраструктура та оснащення школи

Усі класи в школі оснащені кондиціонерами та інтерактивними дошками. Також у школі є спеціальна кімната відпочинку, де діти можуть поїсти, відпочити та поспілкуватися. Зазвичай студенти приносять ланчі з дому.

Програми

Для іноземних студентів The Newman School пропонує дворічну інтенсивну освітню програму IB (International Baccalaureate) для старшокласників, на якій можуть навчатися студенти, що досягли 15-16-річного віку. По закінченню програми випускники мають скласти іспити та отримати сертифікати, що дають можливість продовжити освіту в найкращих американських вишах. Програма IB надає широкий вибір дисциплін, який може вивчати дитина відповідно до своїх інтересів. Однак серед цих дисциплін обов’язковими є вивчення математики та двох мов, природничо-наукова дисципліна та два предмети надаються на вибір. Конкретний перелік предметів, що вивчаються, узгоджується вже по приїзду до школи під час знайомства учня з викладачами.

Вступні вимоги

Для успішного зарахування на програму IB рівень англійської мови має бути таким: TOEFL – 60 або IELTS – 5.0. Якщо рівень мови нижчий за необхідний, то студент може навчатися на підготовчому мовному курсі. При досягненні відповідного рівня володіння мовою, студент буде переведений на курс IB.

Проживання

Школа The Newman School надає студентам можливість проживання в американських сім’ях із дворазовим харчуванням, що забезпечує як безпеку дитини, так і легшу адаптацію в новому культурному середовищі. Сім’ї, що приймають, зазвичай, проживають за 25 хвилин – 1 годину від школи (громадським транспортом).

Вступний внесок – $ 300;

Навчання за навчальний рік – $ 33 000;

Проживання в сім'ї за навчальний рік – $ 11 500;

Можуть бути додаткові витрати на страховку, навчальні матеріали, харчування тощо.

Окрема оплата за:

  • авіапереліт;
  • послуги компанії "Study Bridge".
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ