TASIS UK

TASIS UK
Розташування
м. Торп, Англія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 6 до 17
Програми
Детальна консультація

TASIS в Англії була відкрита в 1976 р. і в даний час розташовується в приміському містечку Торп графства Сюррей на обгородженій території, що охороняється, площею в 15 гектарів, в 35 км на південний захід від Лондона, 17 км від аеропорту Хітроу і 10 км від Віндзора – заміської королівської резиденції – Віндзорського замку.

Інфраструктура школи вміщує центр відпочинку та розваг, класні кімнати, театр на 350 місць, комп’ютерний центр, центр занять мистецтвом, гімнастичний зал. На території школи також є 4 відкриті тенісні корти, 2 баскетбольні майданчики, 3 поля для занять легкою атлетикою, сади та галявини, ставок. Крім цього школа використовує можливості місцевих спортклубів для гри в гольф, верхової їзди, плавання та катання на водних лижах.

У школі навчаються студенти з більш ніж 40 країн світу: Північної Америки, Канади та Великобританії (65%), Європи, Близького Сходу, Далекого Сходу, Африки, Південної та Центральної Америки (35%).

Випускники школи TASIS навчаються у провідних університетах різних країн.

  • У США: університети Дартмут, Гарвард, Прінстон, Пенсільванії, Вірджинії та ін.
  • У Великій Британії: Кембридж, Лондонська школа економіки, Едінбург, Оксфорд, Імперіал Коледж (Лондон), Школа мистецтв Сейнт Мартінс та ін.
  • А також: МакГілл (Канада), Школа кінематографії у Ванкувері (Канада), Токійський університет (Японія), Школа дизайну Парсонс (Париж, Франція) та ін.

Спорт

Аеробіка, настільний теніс, софтбол, плавання, футбол, баскетбол, теніс, фрізбі, волейбол. За додаткову плату можна зайнятися верховою їздою, водними лижами та гольфом.

Екскурсії та розважальна програма

Кожні вихідні організовуються екскурсії в Бат, Брайтон, Лондон, Кембрідж, Чессінтонський світ пригод, Оксфорд, Стоунхендж, Вімблдон, Торп парк, круїз по Темзі та ін. дозволяється здійснювати самостійні поїздки до Лондона по суботах. Їм надається шкільний транспорт до Лондона вранці та назад увечері.

Вартість пансіону на рік близько 36 870 фунтів стерлінгів (включає навчання, проживання, харчування, навчальні матеріали, користування комп'ютером, заходи, пов'язані з навчальним планом).

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ