Тамарит/English Summer S.A.

Тамарит/English Summer S.A.
Розташування
м. Тамарит, Іспанія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
іспанська, англійська
Вік
від 7 до 15
Програми
Детальна консультація

Краса Середземного моря в літньому таборі.

Розташування та навколишнє середовище

Табір у Тамариті розташований на березі Середземного моря, узбережжя Коста-Дорада, в оточенні середньовічних замків Тамарит, Ферран та Альтафуйа, і поруч із давньоримським містом Таррагона. Візуальний краєвид резиденції – це заповідний парк Тамарит-Пунта-де-ла-Мора, парк річки Гайа, пляж Тамарит і бухта Ховера. Ідеальний для студентів, які хочуть насолодитися перебуванням у таборі з вивченням іноземних мов поруч із морем.

Загальний опис та інфраструктура

Резиденція Тамарит, ідеальне місце для літніх шкільних канікул, має у своєму розпорядженні три основні будівлі та 16 дерев’яних будиночків, обладнаних кондиціонерами, в яких проходять заняття з іноземних мов. У головному будинку знаходяться кухня, обідній зал, пральня, медпункт та кілька кімнат для відпочинку. Поруч із головною будівлею – дві будівлі для розміщення учнів Blue House (для дівчаток) та Red House (для хлопчиків).

Спальні

Дівчата розміщуються в будівлі Blue House, а спальні хлопчиків знаходяться у Red House. В обох будівлях нещодавно був проведений капітальний ремонт і всі спальні розраховані на розміщення від 4 до 6 осіб (двоярусні ліжка), з індивідуальними шафками та окремою ванною кімнатою (2 умивальники, 1 душ, 1 туалет).

Спортивні споруди

На території табору в Тамариті є: басейн, майданчики для футболу, баскетболу, бадмінтону, волейболу, настільного тенісу, корт для паделю (міні-теніс). Тамарит пропонує спортивні розваги на будь-який смак, зокрема трасу пригод із зоною для стрільби з лука. Завдяки розміщенню поблизу пляжу, тут також можна спробувати водні види спорту: катання на банані, каяк, вітрило та інше. Тамарит відмінно підготовлений для дитячих літніх таборів з вивченням іноземних мов.

Вартість від 850 € на тиждень.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ