Stonyhurst School

Stonyhurst School
Розташування
м. Клайтеро, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 7 до 18
Програми
Детальна консультація

Заснована в 1593 році, школа Stonyhurst School є незалежною приватною школою з чудовою репутацією та багатою історією. Навчальні будівлі школи визнані архітектурними пам’ятками, але внутрішнє технічне обладнання та сучасні аудиторії свідчать про те, що школа йде в ногу з часом. Кампус займає величезну територію – понад 2500 акрів і дивує гармонійним поєднанням сучасної та старовинної архітектури, зелених зон та резиденцій, ідеальних спортивних майданчиків та творчих майстерень.

Весь час перебування студентів у школі націлено на розвиток та навчання, адже не лише добрі знання предметів формують особистість та розвивають здібності. Будь-який учень може відвідувати одну або кілька секцій, яких у школі налічується більше ста, і займатися цікавою справою у групі або індивідуально. Випускники з теплотою згадують шкільні роки у Stonyhurst School, оцінюючи ту неповторну атмосферу турботи, підтримки та домашнього затишку, що панує у школі.

Переваги навчання

71% студентів складають випускні іспити на “добре” та “відмінно”.

Студенти, які навчаються за програмою міжнародного бакалаврату, а таких у школі одна третина, продовжують своє навчання у престижних ВНЗ Великобританії, серед яких Даремський університет, Університетський коледж Лондона, Брістольський університет та Університет Лондона. Не меншою популярністю користуються і закордонні вищі навчальні заклади як у Європі, так і в США та Канаді.

Інспекція Independent Schools Inspectorate (ISI) відзначає неймовірно високі академічні показники школи, різнобічну навчальну програму та кваліфікованість педагогів. Також оцінкою “відмінно” відзначено умови проживання та безпеку у резиденціях.

Іноземні студенти школи можуть відвідувати від одного до п’яти занять з англійської мови, а також додатково індивідуально займатися з учителем з обраного предмета.

Програми

Молодша середня школа, GCSE, A-level, міжнародний бакалаврат IB.

Предмети рівня A-level

Образотворче мистецтво та дизайн, економіка, англійська мова, біологія, бізнес науки, хімія, інформатика, дизайн та технології, географія, історія, математика, музика, фізика, політологія, драма, спортивна підготовка, релігієзнавство.

Позакласні заходи

Програма поїздок школи може вразити навіть досвідченого мандрівника. Організовуються поїздки до театрів Манчестера, Лондона та Болтона, екскурсії в історичні будівлі столиці, включаючи Парламент та Британський музей, походи до зоопарку у Блекпулі або до розважальних парків. Окрім поїздок Великобританією, студенти також можуть вирушити за кордон – Францію, Перу, Морокко, Південну Африку чи Китай… вибір практично безмежний. І, звичайно, більш традиційні розваги також у списку занять вихідного дня. Школярі можуть відправитися до кінотеатру, на концерт, до театру, повболівати за улюблену команду на спортивному матчі, покататися на ковзанах або пограти в боулінг. Участь у змаганнях за приз Герцога Единбурзького забезпечує школярам масу позитивних емоцій та персональне зростання, а також можливість отримати додаткові бонуси під час вступу до ВНЗ.

Клуби з інтересів

Ораторське мистецтво, філософія, політика, астрономія, інженерія, шахи, книжковий клуб, комп’ютерне програмування, письменницька майстерність, образотворче мистецтво, драма, ансамблі, оркестр, кулінарія, танці, садівництво, кадетський корпус.

Спорт

У розпорядженні всіх учнів школи першокласний сучасний спортивний центр із професійними тренерами. Тут можна зайнятися силовими тренуваннями, плаванням або ігровими видами спорту, серед яких футбол, баскетбол, бадмінтон, регбі, хокей, крикет, нетбол та водне поло. Особливо сильною у школі вважається підготовка з тенісу. Серед тих видів спорту, які пропонує далеко не кожен навчальний заклад: верхова їзда, зумба, підводне плавання з аквалангом, легка атлетика, джиу-джитсу, стрілецький спорт та фехтування.

Інфраструктура

Бассейн, фітнес-зал, спортивний центр, 7 тенісних кортів на відкритому повітрі та один закритий, тир, майданчики для гольфу, 5 полів для матчів з регбі та 5 полів для тренувань з регбі, 2 футбольні поля, павільйон для гри в крикет, 2 корти для сквошу, арт-центр, бібліотека, кафе, велика їдальня, природничі лабораторії, церква, каплиця, музей, студія звукозапису, медичний центр, театр, обсерваторія.

Проживання та харчування

Проживання у шкільних резиденціях доступне іноземним студентам з 13 років. Зі 468 студентів школи 310 розміщуються в резиденціях, юнаки та дівчата проживають в окремих будівлях. Як правило, учні 13-16 років отримують одну кімнату на 3-4 особи. При цьому у кімнаті достатньо місця для кожного школяра. В особистому розпорядженні кожного ліжко, шафа для речей, місце для виконання домашнього завдання. З 16 років студенти отримують привілей окремого проживання та поселяються в індивідуальні кімнати зі своєю ванною кімнатою.</p>
<p>Тричі на день студенти збираються у великій їдальні на сніданок, обід та вечерю і можуть вибрати з різноманітності страв ті, яким вони віддають перевагу. Індивідуальні особливості харчування можуть бути враховані при складанні меню.</p>

Вартість: £12,100 за семестр.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ