Stiftung Louisenlund

Stiftung Louisenlund
Розташування
м. Гюбі, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Заснована у 1949 році герцогською сім’єю, школа Stiftung Louisenlund є однією з найпрестижніших шкіл Німеччини. Розташована вона у найпівнічнішій німецькій землі Шлезвіг-Гольштейн, всього за 10 км від Балтійського моря. Завдяки такому успішному місцезнаходженню тут можна опанувати мистецтво управління вітрильниками і у вільний від навчання час професійно займатися вітрильним спортом. Окрім того, у школі нещодавно був побудований новий спортивний комплекс і на вибір можна займатися як командним, так і індивідуальним видом спорту.

На території школи діє велика кількість гуртків і секцій, де можна займатися улюбленою справою – музикою, мистецтвом, вивченням іноземних мов, соціальною роботою. Тут велику увагу приділяють залученню підлітків у життя школи та навчають їх працювати у групах, співпрацювати з викладачами, вихователями та один з одним. У школі, як і в суспільстві, немає місця егоїзму, адже для того, щоб чогось досягти, потрібно вміти довіряти і допомагати один одному. Потрібно знати і як відстояти свою думку, цьому навчаються, беручи участь у різних спільних навчальних проектах.

Керівництво школи однією зі своїх цілей бачить саме підготовку юнаків та дівчат до відповідального життя у суспільстві та вміння бути лідерами. Невеликі розміри класів сприяють інтенсивній роботі кожного з учнів та згуртованості колективу.

З 1978 року школа є членом міжнародної асоціації Round Square, до якої входять понад 80 шкіл на 5 континентах. Учні таких шкіл, окрім чудових академічних показників, прагнуть особистого розвитку, творчого мислення та лідерства.

Ще однією перевагою школи є можливість із 7 класу вивчати історію та географію англійською мовою та навчатися за так званим двомовним напрямком. Завдяки цьому у випускних класах можна скласти іспит на знання англійської мови Торгово-промислової палати Лондона. У школі пропонується також навчання за програмою міжнародного бакалаврату (IB) з отриманням відповідного диплома після закінчення. Таким чином, вибираючи школу Stiftung Louisenlund, Ваша дитина зможе не тільки здобути середню освіту в Німеччині та абітур, але й IB диплом, який визнається в усьому світі.

Кількість учнів у школі: 360, з них 250 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: в середньому 15.

Програми: середня школа (5-12 класи), міжнародний бакалаврат (IB world school)

Мови, що вивчаються: англійська / латинь, англійська / французька, французька/ латинська/іспанська за бажанням з 9 класу, двомовний напрямок з 7 по 13 класи, за бажанням вивчення німецької як іноземної.

Сертифікати: сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур), диплом міжнародного бакалаврату.

Факультативні заняття: теніс, вітрильний спорт, верхова їзда, хокей, баскетбол, гольф, американський футбол, волейбол, плавання, уроки музики, ансамбль та багато іншого.

Гуртки: театральний, дискусійний клуб, декоративно-ужиткове мистецтво, група захисту навколишнього середовища, пожежна команда, червоний хрест та багато іншого.

Шкільна форма: пуловер з емблемою школи.

Проживання: кімнати на 1, 2 або 3 учнів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ