St John’s Anglican College

St John’s Anglican College
Розташування
м. Форест Лейк, Квінсленд, Австралія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 3
Програми
Детальна консультація

Школа спільного навчання розташована на південному заході Брісбена, має дуже зручну транспортну розв’язку – до школи можна дістатися міським або шкільним автобусом, автомобілем або поїздом. Крім того, до школи веде окрема велосипедна доріжка для всіх учнів, які мешкають поблизу школи.

У девізі школи «Віра, Служіння та Майбутнє» відображені принципи роботи школи – віра в Бога, любов до ближнього, допомога та відкритість, а також щоденна робота над найповнішим розкриттям власного потенціалу, всіх талантів та можливостей для створення свого щасливого майбутнього і майбутнього всієї планети.

Іноземні студенти можуть почати навчання у St John’s Anglican College з початкової школи. Для зарахування до навчального закладу школярі повинні підтвердити знання англійської мови (мінімум 1 рік навчання у своїй країні). Після цього вони можуть бути зараховані на курс англійської як іноземної, де викладають вчителі з акредитацією TESOL. Вони також допомагають підтягти решту предметів, щоб іноземці могли легко влитися у класне навчання нарівні з рештою студентів. У класі зазвичай навчається до 15 осіб, що дає можливість викладачеві приділити час та увагу кожному.

Крім того, школа організовує навчальні тури, участь у яких допоможе не тільки підтягнути англійську мову, а й познайомиться з культурою Австралії, відвідати цікаві та незвичайні місця, якими багатий цей континент. Тривалість туру варіюється від 1 до 12 тижнів, щодня 3-4 години наводяться на уроки англійської мови. Кожен тур планується індивідуально, з урахуванням побажань та інтересів групи.

Проживання та харчування

Учні з інших країн можуть проживати в будинку австралійської сім’ї. Сім’ї відповідають усім вимогам школи – надають дитині окрему комфортабельну кімнату з усім необхідним, 3-разове харчування, транспортування до школи і назад. Позитивні людські якості відіграють важливу роль при виборі сім’ї. Зазвичай з великим ентузіазмом батьки, що приймають, показують дитині найцікавіші місця своєї країни, беруть активну участь у шкільному житті, допомагають освоїтися на новому місці і знайти хороших друзів.

У школі велика увага приділяється позакласним заняттям, а саме:

  • різним спортивним напрямкам; на базі школи є стадіон, басейн з прилеглими роздягальнями та душовими кімнатами та фітнес-центр. Крім того, школа знаходиться поблизу озера, на якому проходять тренування та змагання з каякінгу та інших напрямків водного спорту;
  • навчання грі на музичних інструментах. З 3-го класу учні навчаються грі на скрипці, надалі вони можуть продовжувати навчання або вибрати інший струнний або духовий інструмент;
  • акторській майстерності та ораторському мистецтву. Цей предмет є обов’язковим з 1-го по 8-ий клас і введений для розвитку комунікативних здібностей, уміння працювати в колективі та знайомства з театральними стилями та жанрами. З 9-го класу можна за бажанням поглиблено займатися цим напрямком із професійними викладачами;
  • китайська мова (мандарин) – факультативні заняття для учнів 10-го класу;
  • образотворчому мистецтву; кваліфіковані викладачі допомагають освоїти різні напрямки у живопису та графіці.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ