Школа «Winchendon»

Школа «Winchendon»
Розташування
м. Вінчендон, штат Массачусетс, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська, французька, іспанська
Вік
від 5
Програми
Детальна консультація

«Winchendon School» – це міжнародна школа спільного навчання (для школярів обох статей), яка забезпечує для бажаючих навчатися у ВНЗ учням гарну моральну підготовку, навички та ефективну стратегію навчання, що допомагають кожному учню досягати академічних успіхів. Школа «Winchendon» – це дружня спільнота з 240 учнів та приблизно 80 вчителів та іншого персоналу, які підтримують та навчають один одного. Вчителям подобається їхня робота, і вони справжні професіонали у своїй справі. Вони знають, як зробити процес навчання цікавим для учнів. Тому учні завжди залишаються зацікавленими та впевненими у досягненні успіху. У школі «Winchendon» практикуються маленькі за кількістю учнів класи, індивідуальна підтримка, щоденний та щотижневий зворотний зв’язок, чітка постановка цілей, постійний зв’язок і співпраця з вчителями, ефективна структура навчання та націлене акцентування уваги на формуванні навичок та стратегій.

Гуртожитки та проживання на території школи

Для хлопчиків школа пропонує 5 гуртожитків, що відрізняються за розміром, стилем та укладом. У більшості гуртожитків поселяється по два хлопчики до кімнати, і зазвичай окремі секції складаються з двох кімнат та ванної. Крім цього, в гуртожитку також є одномісні, тримісні та чотиримісні кімнати. У кожному гуртожитку також мешкає наставник, забезпечуючи безпеку, контроль та підтримку у будь-який час дня (і ночі). У липні 2011 року у школі відкрився новий гуртожиток для дівчаток на 60 осіб. Гуртожиток «Dockery Hall» може похвалитися 2 поверхами та великою кількістю загальних кімнат та приміщень для навчання, зборів та перегляду телебачення. Дівчаткам надається вибір щодо поселення з іншою ученицею або в одномісній кімнаті.

Іноземні мови

Французька, іспанська.

Курси з програми поглибленого вивчення

Біологія, обчислення (математика, рівень AB та BC), математика.

Мистецтво

Мистецтво, хор, гончарне мистецтво, малювання, живопис, письменницька майстерність.

Заняття спортом

Хлопчики восени: футбол, їзда на велосипеді по пересіченій місцевості, гольф;

Взимку: баскетбол, хокей;

Навесні: бейсбол, лакрос, легка атлетика, гольф.

Дівчата восени: волейбол, їзда на велосипеді пересіченою місцевістю, гольф;

Взимку: баскетбол, хокей, гольф;

Навесні: софтбол (різновид бейсболу), лакрос, легка атлетика, гольф.

Факультативні заняття

Танці, образотворчі мистецтва, журналістика, музика, театральне мистецтво, щорічні видання (альманахи, довідники), шкільне самоврядування, ярмарок наукових проектів учнів, ігри «Red Sox», баскетбол, хокейні подорожі, змагання з боулінгу, турніри з пінг-понгу, фрізбі, гольф, теніс.


Мінімальні вимоги до результатів тестів SLEP/TOEFL: немає мінімальних вимог, проте необхідно пройти співбесіду по Skype.

Відсоток зарахування випускників школи до університетів (ВНЗ): 100%.

Університети (ВНЗ), до яких можуть бути зараховані випускники школи: Бостонський коледж, Бостонський університет, Університет Карнегі-Меллона, Коннектикутський коледж, Університет Джорджа Вашингтона, Індіанський університет у Блумінгтоні, Університет Макгілла, Нью-Йоркський університет, Університет штату Пенсільванія, Університет Пердью, Сірак’юський університет, Університет Темпл, Массачусетський університет в Амхерсті, Сан-Франциський університет, Університет Вермонта, Університет Вірджинії, Університет Вілланова, Ітонський коледж, Вустерський політехнічний інститут.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ