Школа St. Christopher School

Школа St. Christopher School
Розташування
м. Летчуерт-Гарден-Сіті, Велика Британія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 3 до 18
Програми
Детальна консультація

Заснована у 1915 році, незалежна школа St. Christopher School вже понад сто років займається вихованням та освітою дітей і підлітків, а успіхи її випускників підтверджують висока якість навчання та додаткових програм. Її основною особливістю є виявлення схильностей та здібностей учнів та допомога у їх розвитку. Такий підхід збільшує інтерес студентів до навчання, і як наслідок, вони покращують свої показники з усіх предметів.

Територія школи займає близько 25 акрів у місті Летчуерт-Гарден-Сіті, яке славиться своїми тінистими парками та доглянутими вулицями. Таке розташування дозволяє дістатися Лондона та Кембриджу менше, ніж за годину, а це означає, що можна часто влаштовувати поїздки в мегаполіс та жити у комфортабельному передмісті. Невеликий розмір школи – всього 550 учнів – дозволяє підтримувати теплу атмосферу на заняттях та у резиденції, а маленькі класи дають можливість викладачам приділяти максимум уваги своїм підопічним. Здебільшого студенти школи – англійці, але є тут і учні з Китаю, Франції, Нігерії, Німеччини, Японії, Іспанії та США.

Переваги навчання

– Школа St. Christopher School має безліч нагород. У 2016 році вона отримала найвищу нагороду “Incorporated Society of Musicians”, що доводить чудову музичну підготовку студентів. А нагорода The British Council International School Award свідчить про те, що іноземні студенти можуть розраховувати на прогресивні методики та особливий підхід у вивченні англійської мови.

– Музична школа, що працює при школі, пропонує навчання співу та грі на одному з 14 інструментів, серед яких фортепіано, скрипка, гітара, саксофон, флейта, віолончель.

– Велика увага у школі приділяється факультативним заняттям і майже всі студенти відвідують той чи інший гурток. Великою популярністю користується художній та театральний напрямок. Високий рівень підготовки дозволяє багатьом студентам успішно вступати до художніх коледжів, використовувати навички виступу на публіці або розвивати акторську майстерність.

– Школа St. Christopher School відома своїм ліберальним підходом. Студенти мають тут безліч свобод, наприклад, між учнями та викладачами встановлено дуже неформальне спілкування, чинна студентська рада враховує думку всіх школярів, а відсутність шкільної форми дозволяє одягатися за своїм смаком.

– Найсильнішими академічними напрямками школи є математика, англійська мова та природничі предмети.

Програми

Молодша середня школа, GCSE, A-level.

Предмети рівня A-level

Географія, історія, фізика, образотворче мистецтво, математика, комп’ютерні науки, психологія, 3D дизайн, підприємництво, хімія, драматургія та театрознавство, англійська література, кінознавство, фотографія, французька мова, вища математика, біологія, музика, фізкультура, іспанська мова.

Школа St. Christopher School

 

Позакласні заходи

Шкільна програма передбачає освітні подорожі протягом навчального року. За останні роки студенти побували в Бельгії, Італії, Франції, Іспанії, Індії, а також провели географічне дослідження в Норфолку та Ісландії, побували у столиці на кількох театральних постановках, у музеях та галереях, взяли участь у змаганнях з робототехніки та з’їздили на гірськолижний курорт. У вихідні дні студенти займаються активними видами спорту – катанням на гірських велосипедах, скелелазінням, плаванням з аквалангом, серфінгом, пішим туризмом, катанням на конях або веслуванням на каное.

У студентів, які мешкають на кампусі, є додаткова програма екскурсій. Так, всього за рік вони побували у Брайтоні, тематичному парку розваг Thorpe Park, покаталися на картингу, побували на різних екскурсіях у Лондоні і зробили селфі в музеї Мадам Тюссо та China Town, провели вечір в оперному театрі Ковент-Гарден та з’їздили на екскурсію по музеям Кембріджа. До речі, програма студентів-пансіонерів включає інші заняття. Так, щосереди вони можуть провести вечір у басейні, щотижня проходять вечори кулінарії, футбольні матчі та ігри у хованки. Іноді у резиденціях влаштовують барбекю, а також спільне святкування Хелловіна, Різдва, Великодня та інших свят.

Клуби за інтересами

Кулінарія, стрільба з лука, легка атлетика, бадмінтон, клуб наукових експериментів, садівництво, веслування на каное, шахи, скелелазіння, крикет, кросфіт, ораторське мистецтво, театр, електроніка, виготовлення прикрас, кіновиробництво, геокешинг, мозаїка, їзда на гірських велосипедах, поетичний гурток, підготовка модних показів, робототехніка, англійська лапта, регбі, харчознавство, підводне плавання з аквалангом, скульптура, катання на скейтах, радіо, настільний теніс, теніс, спортивне орієнтування, змагання на приз герцога Единбурзького.

Спорт

Головні зимові види спорту у школі – це футбол, регбі, баскетбол і нетбол, а літні – крикет, теніс і англійська лапта. Крім того, у всіх учнів є модулі на вибір з легкої атлетики, лакросу, бадмінтону, бігу на довгі дистанції, плавання, гімнастики, волейболу, фітнесу, їзди на велосипеді та веслування на каное. Особливу увагу у школі приділяють плаванню і щотижня всі студенти займаються у басейні разом із викладачем.

Інфраструктура

Театр на 204 місця, танцювальна студія, спортивна зала, бібліотека, спортивні поля для різних видів спорту, 25-метровий басейн, арт-центр із залами для малювання, ліплення, роботи з деревом та металом, музична школа, скейт-парк, лабораторії для проведення природничих експериментів, медичний центр, комп’ютерні зали.

Проживання та харчування

З 10 років студенти можуть жити на кампусі в одній зі шкільних резиденцій. Arundale, резиденція для молодших школярів, розрахована на 40 осіб і пропонує одно- та двомісні кімнати. Хлопчики та дівчатка живуть у різних крилах будівлі, але зустрічаються разом у спільних кімнатах та на кухні. Друга резиденція, Arunside – це будинок для учнів випускних класів. На сьогоднішній день тут живе 21 студент і кожному відведена індивідуальна кімната з усіма зручностями. У цій резиденції є також дві кімнати відпочинку, кімнати для навчання, кухні та сад.

Усі студенти-пансіонери отримують збалансоване триразове харчування, а також можуть готувати собі перекуси, напої та легкі страви на спільній кухні резиденцій.

Вартість: £10,920 за семестр + £3,000 депозит та £100 за реєстрацію.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ