Школа Queen Anne’s School

Школа Queen Anne’s School
Розташування
м. Кавершам, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 11 до 18
Програми
Детальна консультація

Школа Королеви Анни (Queen Anne’s School) – це приватна денна школа та одночасно школа-пансіон для дівчаток з 11 до 18 років. Розташована школа надзвичайно вигідно – у передмісті Редінга, за 40 хвилин їзди від Лондона. Таке розташування дозволяє часто відвідувати столицю, проживаючи при цьому в тихому передмісті.

Навчання у цій школі будується на принципах всебічного розвитку, тому велика увага приділяється не лише навчанню, а й фізичному розвитку, творчому виразу, постановці та вмінню досягати поставленої мети. Серед учениць школи не лише мешканки Англії, а й дівчата з інших країн, таких як Китай, Італія, Японія, Корея, Росія, Іспанія, Туреччина. Загалом у школі навчається понад 450 дівчат.

Переваги навчання

  • Великий відсоток випускниць продовжує своє навчання в університетах групи Рассел, які є провідними вишами Великобританії. Також випускниць зараховують до студентів Оксфорда та Кембріджа.
  • Понад 69% студенток навчаються на відмінно, що значно перевищує середні показники по країні.
  • Двічі на тиждень з кожною школяркою зустрічається її персональний куратор, який стежить за її оцінками та позакласною діяльністю. Особистий куратор спрямовує учениць та допомагає їм досягти оптимальних результатів як у навчанні, так і особистому розвитку.
  • Навчання ведеться у невеликих класах, завдяки чому протягом заняття всі учні залучені до активної роботи та засвоюють нові знання на практиці.

Програми

Молодша середня школа, GCSE, A-level, Year 11 (однорічна програма для отримання свідоцтва про загальну середню освіту).

Предмети рівня A-level

Математика, англійська мова та література, іноземні мови (французька, німецька, китайська, іспанська), біологія, хімія, фізика, історія, філософія, географія, етика, музика, образотворче мистецтво, акторська майстерність, економіка, психологія, політологія.

Позакласні заходи

Кожних вихідних учениць чекає захоплююча поїздка або захід. Наприклад, вони можуть вирушити на модний показ у Бірмінгем, відвідати виставки в Національній Галереї, поїхати до Лондона на екскурсію або навіть побувати на іподромі та повболівати за улюблену конячку. Не меншою популярністю користуються і поїздки замками-музеями та іншими історичними місцями. На любителів спорту чекають захоплюючі хокейні матчі, змагання з регбі, виступи фігуристок, а також захоплюючі ігри у пейнтбол або боулінг. Спільно зі школами для хлопчиків влаштовуються танці чи походи до ресторану.

Клуби за інтересами

Драмгурток, нетбол, фітнес, скелелазіння, бадмінтон, кулінарія, дизайн одягу, кераміка, гімнастика на трампліні, веслування.

Інфраструктура

Кампус школи займає 35 акрів землі на північному березі Темзи. На цій території розташовано: 4 резиденції; 3 навчальні корпуси для молодшої та середньої школи; музичний центр зі звукоізольованими аудиторіями та найновішим обладнанням; актовий зал; новий корпус для учениць випускних класів із цифровою бібліотекою та сучасними класними кімнатами; сад; кафетерій; науковий центр з лабораторіями для фізики, біології, хімії, інформатики, теплицею та фотолабораторією; центр вивчення іноземних мов; бібліотека з окремим комп’ютерним залом; театр на 250 осіб; центр мистецтв; каплиця; спортивний комплекс із залами для фітнесу, танців, спортзалом, кортами для сквошу, стінкою для скелелазіння; поля для лакросу та стадіон для легкої атлетики; критий басейн (25м), 7 кортів для нетболу, 14 кортів для тенісу.

Проживання та харчування

Школа має чотири резиденції – дві з них призначені для школярок середньої школи і дві для учениць старших класів. Кімнати в основному одно- або двомісні з душем та туалетом у кімнаті або на поверсі. У кожній резиденції є велика кімната для спільного відпочинку з диванами та кріслами, телевізором, DVD-плеєром та ігровими приставками. А одним із улюблених місць для посиденьок у дівчаток є простора кухня, де вони люблять зустрічатися вечорами та готувати разом вечерю. Для навчання відведено окрему кімнату з комп’ютерами, але за бажанням можна працювати на своєму ноутбуці, адже бездротовий Інтернет доступний на всій території резиденцій.

£11,860 за семестр (навчання, проживання, стандартний медичний пакет, підручники та прання речей).

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ