Школа «Pope John XXIII High School»

Школа «Pope John XXIII High School»
Розташування
м. Бостон, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 5 до 19
Програми
Детальна консультація

У школі Pope John XXIII High School живуть і навчаються приблизно 480 учнів, які з гордістю називають себе тиграми (за емблемою школи). Школа пропонує хорошу програму підготовки до навчання у ВНЗ, дружній колектив та великий вибір факультативних занять після уроків, що дуже добре підходить як місцевим учням, так і учням з інших країн. Школа забезпечує чудове навчання, одночасно акцентуючи увагу на вихованні особистості та служінні іншим людям за допомогою католицької освіти. 100% учнів випускних класів зараховуються до ВНЗ, а понад 85% учнів зараховуються до ВНЗ, які вони вважають найкращими для себе. Школа пропонує як пансіонне навчання, так і звичайне денне навчання.

Журнал Boston Magazine включив школу Pope John XXIII High School до переліку кращих приватних шкіл у Бостоні.

Гуртожитки та проживання на території школи

У всіх гуртожитках є чудові нові двоярусні ліжка, столи з лампою та туалети. Учні забезпечуються всіма постільними речами та рушниками. Учні поселяються по двоє людей у ​​кімнаті. Хлопчики та дівчатка поселяються в окремих корпусах та можуть спілкуватися лише у загальній кімнаті для відпочинку. У цій кімнаті є бездротовий Wi-Fi, телевізор, більярдний стіл, стіл для настільного футболу і багато інших настільних ігор. У гуртожитках є загалом 60 ліжок для учнів, і разом із учнями у гуртожитку постійно проживають їхні наставники.

Курси з програми поглибленого вивчення

Англійська література та літературна композиція, англійська мова та твори, хімія, іспанська мова, історія США, історія Європи, Уряд США та політика, порівняльний курс з Уряду та політики, біологія, фізика (рівень B), фізика (рівень C), обчислення (математика, рівень AB), обчислення (математика, рівень BC), соціально-економічна географія, психологія.

Мистецтво

Вступний курс образотворчого мистецтва, малювання, живопис, театр, драматургія, малювання фарбами, музична програма, архітектурний дизайн.

Заняття спортом

Хлопчики восени: американський футбол (регбі), футбол, теніс.

Взимку: баскетбол.

Навесні: бейсбол, футбол.

Дівчата восени: чирлідінг (команда підтримки), теніс.

Взимку: баскетбол, чирлідінг (команда підтримки).

Навесні: софтбол (різновид бейсболу), волейбол.

Факультативні заняття

Клуб любителів пригод, клуб представників школи, клуб любителів аніме, клуб любителів мистецтва, самоврядування на території школи, шаховий клуб, клуб вивчення культурної різноманітності, клуб вивчення драматургії / програма театрального мистецтва, клуб захисників навколишнього середовища, книжковий клуб (аматорів творів «Нова історія Білосніжки»), математичний клуб, програма «Національне почесне товариство», шкільна газета, шкільні щорічні видання (альманахи, довідники), ораторська майстерність і дискусійний клуб, шкільне самоврядування, клуб всесвітніх подорожей, йога.


Мінімальні вимоги до результатів тестів SLEP: 50 балів.

Відсоток зарахування випускників школи до університетів (ВНЗ): 100%.

Університети (ВНЗ), до яких можуть бути зараховані випускники школи: Коледж Бабсона, Коледж Бентлі, Бостонський коледж, Бостонський університет, Університет Брауна, Брін-Морський коледж, Університет Джорджа Вашингтона, Гарвардський університет, Університет Джонса Хопкінса, Технологічний інститут штату Массачусетс, Північно-Східний університет, Коледж Маунт-Холіок, Прінстонський університет, Політехнічний університет Ренселлера, Коледж (Софії) Сміт, Сіракузький університет, Університет Тафтса, Массачусетський університет, Університет міста Маямі, Пенсільванський університет, Рочестерський університет, Коледж Веллслі, Університет штату Пенсільванія, Нью-Йоркський університет, Коннектикутський університет, Університет Південної Кароліни, Массачусетський коледж, Університет штату Мічиган.

Вартість навчання складає: $46.980 на рік.

Реєстраційний внесок: $150.

Страхування: $1.250.

Додатково оплачуються:

  • Авіапереліт;
  • Послуги компанії “Study Bridge”;
  • Візовий збір.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ