Школа «Orme»

Школа «Orme»
Розташування
м. Маєр, штат Аризона, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська, іспанська
Вік
від 13 до 21
Програми
Детальна консультація

«Orme School» – це школа-пансіон спільного навчання (для школярів обох статей) із програмою підготовки до навчання у ВНЗ та здобуття середньої освіти (з 8 по 12 клас), якій вже 83 роки. Територія школи, площею 300 акрів (120 га), знаходиться у заміській місцевості, дістатися якої з Фенікса можна протягом трохи більше години, а навколо території школи знаходяться землі фермерського господарства, площею 26 000 акрів (10 400 га). У школі є чудова кафедра викладання англійської мови, як другої мови, багаторічний досвід успішного навчання школярів, які приїжджають з інших країн, та найкраща на заході США програма з навчання верхової їзди. Учнів у школі «Orme» очікують маленькі (за кількістю учнів) класи, характерний для заміської місцевості уклад, дисципліноване навчання, 100% зарахування до вищих навчальних закладів, заняття спортом із участю у змаганнях, навчання мистецтву верхової їзди, рекреаційні заняття на вулиці, навчання образотворчим мистецтвам, країнознавство по південно-східному регіону США, стабільний прогрес у навчанні та багато інших цікавих занять.

Школа «Orme»

Школа «Orme» пропонує 11 різних курсів за програмою поглибленого вивчення та кілька курсів додаткових занять і дослідницької роботи для отримання диплому з відзнакою на більшості кафедр, що дозволяє учням швидше та краще сприймати навчальний матеріал.

Учні живуть на території школи, по дві людини в кожній кімнаті, з ванною для кожного блоку з двох кімнат.

Курси з програми поглибленого вивчення

Англійська література та літературна композиція, англійська мова та твори, історія Європи, історія США, обчислення (математика, рівні AB та BC), фізика (рівень C), іспанська мова, французька мова, статистика.

Мистецтво

Малювання, живопис, гончарне мистецтво, театральне мистецтво, музика. Щороку проводиться фестиваль образотворчих мистецтв, на якому відомі художники проводять майстер-класи та семінари для учнів.

Заняття спортом

Хлопчики восени: американський футбол (регбі), важка атлетика, їзда на велосипеді по пересіченій місцевості, мистецтво верхової їзди.

Взимку: баскетбол, важка атлетика, футбол, мистецтво верхової їзди.

Навесні: бейсбол, важка атлетика, легка атлетика, мистецтво верхової їзди.

Дівчата восени: волейбол, їзда велосипедом по пересіченій місцевості, мистецтво верхової їзди.

Взимку: баскетбол, чирлідинг (команда підтримки), футбол, мистецтво верхової їзди.

Навесні: софтбол, легка атлетика, мистецтво верхової їзди.

Факультативні заняття

У школі «Orme» є дуже серйозна база для навчання верховій їзді всіх бажаючих від початкової підготовки до професійного рівня. У школі також є басейн, тенісні корти та спортзал.


Мінімальні вимоги до результатів тестів SLEP/TOEFL: 8-9 клас – немає необхідного мінімуму; 10 клас: тест SLEP – 50 балів, 11 клас: тест SLEP – 60 балів / тест TOEFL – 65 балів.

Відсоток зарахування випускників школи до університетів (ВНЗ): 100%.

Університети (ВНЗ), до яких можуть бути зараховані випускники школи: Університет Аризони, Університет штату Аризона, Університет північної Аризони, Університет Колорадо, Університет Каліфорнії, Каліфорнійський університет у Лос-Анджелесі (UCLA), Коледж в Дартмуті, Університет штату Колорадо, Університет Вашингтона, Університет Орегона, Університет у Бінгемтоні, Університет Де-Пола, Університет Дрексела, Університет штату Канзас, Університет штату Мічіган, Університет штату Орегон, Сіракузький університет.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ