Школа Moreton Hall School

Школа Moreton Hall School
Розташування
м. Освестрі, Велика Британія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 11 до 18
Програми
Детальна консультація

Заснована у 1913 році школа Moreton Hall по праву вважається однією з кращих незалежних шкіл для дівчаток в Англії. Особливу атмосферу школи створюють її захоплені викладачі та не менш зацікавлені студентки, які розквітають, відчуваючи турботу та увагу шкільного керівництва.

Кампус школи розташований у парковій зеленій зоні на 40 га і має у своєму розпорядженні все необхідне для гармонійного розвитку молодих дівчат. Географічно територія школи прилягає до містечка Освестрі, яке зберігає культурні традиції Англії та Уельсу. До найближчих мегаполісів – Бірмінгема, Ліверпуля та Манчестера – можна дістатися приблизно за годину.

На території школи діє також початкова школа для хлопчиків та дівчаток, які переходять до середньої школи у віці 11 років. У середній та старшій школі навчаються місцеві дівчата та міжнародні студентки, які живуть у шкільних резиденціях. У старших класах відсоток пансіонерів становить близько 90%.

Переваги навчання

– При школі діє Міжнародний центр International Study Centre, який готує іноземних студентів з усього світу до вступу до британських шкіл-пансіонів. Заняття цього центру допомагають покращити знання англійської мови та підтягнути студентів до вимог британської освітньої системи.

– Регулярні перевірки Інспекції незалежних шкіл ISI підтверджують якість навчання та догляду за дітьми у Moreton Hall. Особливо виділяють збалансовану навчальну програму, високий рівень викладання та шкільне оснащення.

– Іноземним студентам надано можливість збагачувати та покращувати знання англійської мови на безкоштовних додаткових заняттях. Також відбувається підготовка до складання таких іспитів як PET/FCE та IELTS.

– У школі діє злагоджена система роботи кураторів, викладачів та керівників резиденціями. Це дозволяє на різних етапах контролювати досягнення кожної студентки та допомагати у разі будь-яких питань чи труднощів.

– Влітку на території школи Moreton Hall діють різноманітні навчальні програми, серед яких мовна школа з додатковим вивченням одного із видів спорту та британської культури. Такий варіант чудово підійде тим, хто планує подальше навчання у цій школі і хоче заздалегідь познайомитися з нею, а також підтягнути знання англійської мови.

Програми

GCSE, A-level, Accelerated Oxbridge Programme.

Предмети рівня A-level

Образотворче мистецтво, фотографія, дизайн текстилю, історія мистецтв, біологія, географія, підприємництво, хімія, китайська, драматургія та театрознавство, історія, економіка, англійська література, антична цивілізація, французька, німецька, грецька, латина, математика та вища математика, музика, фізика, психологія, релігієзнавство, іспанська, BTEC.

Позакласні заходи

Чудова музична підготовка студенток дозволяє регулярно проводити концерти та готувати приблизно 5 мюзиклів на рік. Раз на два роки відбуваються музичні виступи за кордоном, які дозволяють також побачити такі неповторні міста як Венеція, Прага, Париж, Барселона та Бостон. Інші сценічні види мистецтва також користуються великою популярністю в школі, тому школярки з ентузіазмом готуються до шкільних театральних постановок, вечорів поезії та змагань з ораторської майстерності.

Приблизно 130 дівчат беруть участь у змаганнях на приз герцога Единбурзького і в рамках цієї програми вони вирушають у походи, навчаються читати карту та орієнтуватися на місцевості, надавати першу медичну допомогу та беруть живу участь у житті суспільства.

Школа Moreton Hall School

У кожній резиденції вечорами та у вихідні дні є своя програма відпочинку та розваг. Так, студенткам влаштовують вечори кіно, свята, тематичні вечори, присвячені культурам різних країн та улюбленим книгам, фільмам, часто проходять веселі ігри та вікторини.

Клуби за інтересами

Малювання, астрономія, кіноклуб, шахи, камерний хор, додаткова математика, балет, культурологія, бадмінтон, театр, письменницька майстерність, кулінарія, танці, дегустація вин, робота у фотошопі, люди та планета, літературна спільнота, верхова їзда, оркестр, волонтерство, хор, медична спільнота.

Спорт

Першокласне спортивне обладнання, професійні тренери, індивідуальний підхід та захоплюючі змагання – така тактика гарантує гармонійний фізичний розвиток студентів. А спортивний девіз школи “спорт для всіх і кожного” доводить, що успіху у спорті може досягти будь-який учень школи.
Основними видами спорту в осінній та весняний семестри є лакрос та хокей, в які школярі грають на національному та регіональному рівнях, а також на рівні графства. Літній семестр пропонує школярам займатися тенісом та крикетом, а також легкою атлетикою та плаванням. Додаткові види спорту в школі включають нетбол, бадмінтон, баскетбол, футбол, аеробіку, пілатес, зумбу, волейбол, веслування на каное, вітрильний спорт, фехтування, настільний теніс та верхову їзду. Протягом усього року можна додатково індивідуально займатися з тренером з тенісу та навчатимуться у власному темпі.

Інфраструктура

Спортивний майданчик з особливим покриттям та підсвічуванням, 4 поля для лакросу, футбольне поле, 6 кортів для нетболу, 12 тенісних кортів, спортивний зал, поле для гольфу, критий басейн, бігова доріжка, фітнес зал, танцювальна студія, два комп’ютерні зали, бібліотека, театр, амфітеатр під відкритим небом, парк, музична студія, 8 класів для індивідуальних музичних занять, природничі лабораторії, обладнані літні зони відпочинку, резиденції.

Проживання та харчування

У школі 6 резиденцій, які призначені для школярів різного віку. Житловий фонд включає одномісні, двомісні та тримісні кімнати зі зручностями на поверсі або в кімнаті. У резиденціях є просторі кімнати для спільних вечорів, кухні, місця для навчання та комп’ютерні зали.

Moreton Hall надає студентам-пансіонерам збалансоване триразове харчування. Свій сніданок можна скласти з каші, пластівців, яєць, домашнього йогурту, тостів, свіжих фруктів, соків та смузі. Обіднє меню змінюється щодня і складається з трьох основних страв на вибір, до яких також подаються супи, домашній хліб та випічка, овочеві, рибні та м’ясні салати, сир та картопля. На вечерю подають три гарячі основні страви, а також супи та салати. Часто проходять тематичні кулінарні вечори, що робить вечерю улюбленим прийомом їжі студентів. Під час приготування страв враховуються харчові обмеження студентів, такі як алергія, особлива дієта, вегетаріанство.

Вартість від £11,625 за семестр і £300 за реєстрацію.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ