Школа «Marianapolis»

Школа «Marianapolis»
Розташування
м. Томпсон, Коннектикут, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська, французька, іспанська
Вік
від 13 до 21
Програми
Детальна консультація

«Marianapolis Preparatory School» – це католицька денна школа та школа-пансіон спільного навчання (для школярів обох статей), що знаходиться в Томпсоні, штат Коннектикут. Школа «Marianapolis Preparatory School» пропонує програму дисциплінованої підготовки до навчання у ВНЗ, включаючи численні курси додаткових занять та дослідницької роботи для отримання диплома з відзнакою та курси за програмою поглибленого вивчення, невеликі класи (в середньому по 17 осіб) та хорошу систему консультування. Школа також може похвалитися співвідношенням кількості учнів до кількості вчителів, виправданими ініціативами громадської роботи та величезним вибором факультативних занять. Неподалік від школи для вас будуть доступні культурні та рекреаційні пам’ятки в таких містах, як Бостон (1 година їзди), Провіденс (1 година їзди) та Нью-Йорк (3 години їзди). У школі «Marianapolis» також є ефективна програма вивчення англійської, як другої мови.

Гуртожитки та проживання на території школи

У кожну кімнату гуртожитку (більш простору порівняно з кімнатами у більшості шкільних гуртожитків) поселяється по два учні. Гуртожиток складається з трьох корпусів (будівель), у кожному з яких є загальна кімната для ігор, перегляду телебачення та DVD, а також комп’ютери. У кожному корпусі гуртожитку є мережа бездротового зв’язку.

Курси з програми поглибленого вивчення

Мова та твори, англійська література та літературна композиція, історія США, сучасна історія Європи, американський Уряд, обчислення (математика, рівні AB та CD), теорія ймовірності та статистика, біологія, фізика, хімія, іспанська мова, іспанська література .

 

Мистецтво

Студія образотворчого мистецтва, фонд мистецтв, малювання, живопис, експериментальне малювання, моделювання та дизайн одягу, ювелірне мистецтво, мистецтво фотографії, цифрова фотографія, хор для першокурсників, камерний хоровий спів, музика країн світу, розуміння музики, ансамбль духових інструментів, теорія музики, гра на гітарі для початківців, хоровий спів, рок-гурти, театральне мистецтво, танці.

Заняття спортом

Хлопчики восени: їзда на велосипеді по пересіченій місцевості, футбол.

Взимку: баскетбол, боротьба.

Навесні: бейсбол, гольф, лакрос, теніс, легка атлетика, фрізбі.

Дівчата восени: їзда на велосипеді по пересіченій місцевості, футбол, волейбол.

Взимку: баскетбол.

Навесні: софтбол (різновид бейсболу), гольф, лакрос, теніс, легка атлетика, фрізбі.

 

Факультативні заняття

Клуб вивчення астрономії, математичний та науковий центр, математична група, імпровізація судових засідань, моделі ООН, програма «Національне почесне суспільство», національна океанологія, лідерство за принципом рівності, хоровий спів, щорічні видання (альманахи, довідники) та багато іншого .


Мінімальні вимоги до результатів тестів SLEP/TOEFL: 9-10-й клас – немає необхідного мінімуму, 11-й клас і старші повинні скласти тест TOEFL.

Відсоток зарахування випускників школи до університетів (ВНЗ): 100%.

Університети (ВНЗ), до яких можуть бути зараховані випускники школи: Коледж Бабсона, Музичний коледж Берклі, Бостонський коледж, Університет Брандейса, Університет Брауна, Університет Карнегі-Меллона, Університет Західного резервного району, Корнелльський університет, Університет у Джорджтауні, Університет Джорджа Вашингтона, Університет Джонса Хопкінса, Університет Макгілла, Університет Маямі, Міддлберійський коледж, Університет Пердью, Політехнічний інститут Ренсселера, Сіракузький університет, Університет Каліфорнії, Чикагський університет, Массачусетський університет, Університет Нотр-Дам, Вустерський політехнічний інститут.

Вартість навчання складає: $54.472 на рік.

Реєстраційний внесок: $100.

Додатково оплачуються:

  • Авіапереліт;
  • Послуги компанії “Study Bridge”;
  • Візовий збір.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ