Школа Lomond School

Школа Lomond School
Розташування
м. Хеленсборо, Велика Британія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 3 до 18
Програми
Детальна консультація

Заснована у 1977 році, школа Lomond School є єдиною незалежною школою-пансіоном на заході Шотландії. Її розташування поблизу річки Клайд та озера Лох-Ломонд дозволяє учням займатися водними видами спорту, активним туризмом та насолоджуватися неймовірними видами навколишньої природи під час прогулянок та походів. Завдяки хорошому залізничному та автомобільному сполученню, від міжнародного аеропорту Глазго до школи можна дістатися приблизно за півгодини.

Секрет успіху школи Ломонд у збалансованій та великій навчальній і виховній програмі, яка поєднує академічну роботу, спорт, творчість та особистісне зростання. Основна кількість студентів школи із Шотландії та інших куточків Великої Британії. Проте тут навчаються також студенти з Китаю, ОАЕ, США, Росії, України, Швейцарії, Іспанії, Німеччини та Франції. Загальна кількість учнів – трохи більше 500.

Переваги навчання

– Невеликий розмір школи та маленькі класи дозволяють вчителям добре знати кожного свого студента не лише через його роботу на уроці, а й з огляду на його особисті якості.

– Відсоток студентів, які успішно склали всі іспити, перевищує 90% і це значно перевершує середні показники по країні.

– Навчання ведеться за шотландською системою, яка цінується університетами Великої Британії та світу за гнучкість та ґрунтовне вивчення предметів.

– Як і більшість приватних шкіл, Lomond School дає якісну академічну освіту. При цьому школярі живуть цікавим та насиченим життям, адже уроки розбавлені культурними та розважальними заходами.

– Згідно з даними перевірок Інспекції HM школа удостоєна найвищих балів за великий вибір факультативних занять, турботу про дітей, професіоналізм викладачів та їхнє ставлення до учнів, а також за розвиток необхідних життєвих навичок.

– У випускних класах щотижня відбуваються зустрічі з представниками різних професій та викладачами ВНЗ. Студенти також навчаються писати резюме, проходити співбесіди, заповнювати заявки до університетів.

Програми

Початкова школа, молодша середня школа, National 5 (шотландський аналог GCSE), Highers (шотландський аналог A-level) та Advanced Highers.

Предмети рівня Highers та Advanced Highers

Прикладна математика, мистецтво та дизайн, фотографія, біологія, бізнес менеджмент, хімія, драматургія, економіка, англійська, іспанська, французька, географія, графічні комунікації, технологія здоров’я та продуктів харчування, історія, готельний бізнес, математика, музика, фізика .

Позакласні заходи

Від самого початку свого існування школа Ломонд завела традицію збагачувати студентське життя поїздками, екскурсіями та залучати їх до участі у житті суспільства. За час навчання школярі можуть побувати у різних куточках Шотландії, Норвегії, Швеції, Німеччини, Танзанії, Марокко та інших країнах. За останні роки учні взяли участь у музичних конкурсах у Лейпцигу та кількох містах Шотландії й Англії, на місцях бою Західного Фронту, побачили природні дива Ісландії та створили проект спільно з ВМС Великої Британії у Портсмуті.

Ті студенти, які живуть у шкільній резиденції, мають додаткову програму вечорами та у вихідні дні. Разом вони можуть вирушити до кінотеатру чи на театральну постановку, зіграти у спортивному матчі, пограти у настільні ігри або влаштувати кулінарний вечір. На спільних зустрічах студенти також можуть розповісти про власні побажання, які обов’язково враховуються при плануванні заходів.

Клуби за інтересами

Найпопулярніші заняття у школі Lomonds пов’язані насамперед із музикою та театром. Тут діють кілька хорів, шкільний оркестр, музичні гурти, ансамбль саксофоністів, ансамбль ірландських арф, джаз банд. Постійно готуються театральні постановки, до яких діти підходять із великим інтересом і ентузіазмом. Можна також брати участь у волонтерській роботі, змаганнях на приз герцога Единбурзького, проходити підготовку у кадетському корпусі та займатися різними видами спорту.

Спорт

Школа дотримується принципу “спорт потрібен усім”, тому тут створені чудові можливості для занять різними видами спорту – як індивідуальними, так і командними. Основним напрямом для хлопчиків є регбі, а для дівчаток – хокей на траві. Також можна займатися нетболом, крикетом, футболом або вітрильним спортом. Серед додаткових спортивних занять такі активні види спорту як катання на лижах, веслування на каное та човнах, скелелазіння, баскетбол, бадмінтон, спортивне орієнтування та легка атлетика. Усі бажаючі можуть факультативно займатися йогою, стріляниною з лука та веслуванням на байдарках.

Інфраструктура

Спортивний центр, де є танцювальна студія, стіна для скелелазіння, фітнес-зал, 6 залів для різних видів спорту, корт для крикету, кімната фізіотерапії, обладнане місце для відпочинку, а також кімната для проведення теоретичних занять; поле для хокею зі штучним трав’яним покриттям AstroTurf, чотири поля для регбі, два майданчики для різних видів спорту, бібліотека, актова зала, музичні аудиторії, центр творчості та образотворчого мистецтва.

Проживання та харчування

Резиденція школи Ломонд називається Burnbrae House і є домом для студентів, які не лише навчаються, а й живуть у школі. Така можливість надається всім охочим з 11 років. Юнаки та дівчата живуть на різних поверхах, але проводять час разом у кімнаті відпочинку, кухні та їдальні. Вхід на кожен поверх обладнаний біометричною пропускною системою, яка гарантує додаткову безпеку. Кімнати резиденції розраховані на двох та обладнані за принципом невеликої квартири з власною ванною кімнатою. Сніданок та вечерю накривають у їдальні, а обід учні беруть із собою до школи. У будь-який час студенти можуть приготувати собі додаткові перекуси на кухні.

Вартість £9,300 за семестр. Поїздки, іспити та заняття англійською оплачуються окремо.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ