Школа Leighton Park School

Школа Leighton Park School
Розташування
м. Рідінг, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 11 до 18
Програми
Детальна консультація

Школа Leighton Park розташувалася на 65 акрах землі у зеленій парковій зоні Рідінга, за 30 хвилин їзди від Лондона. Тут навчається 475 осіб, переважно з Великої Британії, а також іноземні студенти із 36 країн світу. Відмінною особливістю школи є охоплення всіх сфер життя школярів – навчання, спортивна підготовка, творчий розвиток та формування особистості учнів.

Переваги навчання

  • Школа входить до топ-40 шкіл Англії, а згідно з результатами іспитів випускників є школою з найвищими показниками у графстві Беркшир.
  • Leighton Park відома своєю сильною підготовкою в галузі точних наук. Тут викладається навіть особливий предмет, створений на стику фізики, технологій, інжинірингу та математики та творчих напрямків. Це розвиває вміння креативно підійти до вирішення технічного завдання.
  • Школа є єдиною в Європі школою-партером Yamaha Flagship Music Education у сфері музичної освіти. Половина учнів навчається грі на музичному інструменті, а якість підготовки дозволяє їм легко продовжити навчання в консерваторії.
  • Шкільне оснащення для уроків інформатики у 2018 отримало нагороду Education Business Award. Під час уроків використовуються інтерактивні дошки, планшети та інші гаджети
  • 50% студентів вступає до провідних університетів Russell Group.
  • 27% випускників обирають свою кар’єру у сфері музики, театру, режисури чи образотворчого мистецтва та досягають у цих галузях значного успіху.
  • У школі понад 90 програм факультативних занять, що проводяться на професійному рівні.

Програми

Найбільша середня школа, GCSE, A-level, International Baccalaureate Diploma Programme.

Предмети рівня A-level

Мистецтво та дизайн, біологія, хімія, комп’ютерні науки, театральне мистецтво, танці, дизайн та технології, економіка, англійська мова, географія, політологія, історія, математика, французька, німецька, іспанська, латинь, китайська, музика, психологія.

Позакласні заходи

По суботах у школі проводяться спортивні змагання, заняття з обраних творчих напрямків та наукові вікторини. Неділя зазвичай день екскурсій. У планах поїздки до Лондона, походів у кіно або по магазинах, катання на лижах або ігри в боулінг, пейнтбол, а також відвідування розважальних парків, галерей, виставок та театральних постановок. Студенти з нетерпінням чекають на свята, на честь яких проводяться тематичні вечори з конкурсами, нагородами, костюмами та святковою вечерею.

Клуби з інтересів

робототехніка, кулінарія, танці, режисура, навчання грі на одному з 27 музичних інструментів, оркестр, 3 хори, ансамблі різних музичних напрямків, фотографія, малювання, драмгурток, науковий гурток, ментальні практики, електроніка, книжковий клуб, дизайн.

Спорт

Гольф, крикет, футбол, фітнес, йога, нетбол, веслування, вітрильний спорт, плавання, теніс, регбі, софтбол, гельські види спорту.

Інфраструктура

Музичний та медіа-центр зі студією звукозапису та музичними аудиторіями, медіа-залом з усім необхідним обладнанням; тенісні корти; ковзанка для гри в хокей; майданчики для гри в баскетбол та нетбол; критий басейн; спортивний та тренажерний зали з найновішим обладнанням; фітнес-студія; кінотеатр; бібліотека; обладнані зони відпочинку для студентів; мовна лабораторія; три комп’ютерні лабораторії; велика кухня для проведення кулінарних занять.

Проживання та харчування

30% студентів школи проживають у шкільних резиденціях. Учні 11-16 років проживають у дво- чи тримісних кімнатах з окремими ліжками, навчальною та особистою зонами. Учні випускних класів розміщуються в окремих кімнатах з усім необхідним для навчання та комфортного проживання. Юнаки та дівчата живуть у різних крилах будівель, але можуть проводити час разом за іграми та спілкуванням у кімнатах відпочинку.
Снідають, обідають та вечеряють студенти у великій їдальні. Меню школи враховує різні національні та смакові уподобання учнів, а подача за принципом шведського столу дозволяє вибирати страви на свій смак.

12,190 фунтів за семестр (навчання, проживання, харчування).

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ