Школа «Lake Mary Preparatory School»

Школа «Lake Mary Preparatory School»
Розташування
м. Лейк-Мері, Флорида, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська, китайська, іспанська
Вік
від 14 до 20
Програми
Детальна консультація

«Lake Mary Preparatory School» – це школа спільного навчання (для школярів обох статей) з програмою підготовки до навчання у ВНЗ та пансіоном для учнів 9-12 класів. Школа Lake Mary Preparatory School має на меті розкрити в кожному учневі весь його потенціал до навчання. Школа практикує комплексний підхід, акцентуючи увагу на розумовому, емоційному та соціальному розвитку, вмінні вирішувати проблеми, розважливо та стратегічно мислити. Такий підхід дозволяє залучати учнів до процесу власного розвитку та спонукає їх брати відповідальність за свої рішення та дії.

Школа «Lake Mary Preparatory School»

У старших класах школи пропонується кілька академічних рівнів, включаючи програму додаткових занять і дослідницької роботи для отримання диплома з відзнакою, програму попереднього поглибленого вивчення та програму поглибленого вивчення. Викладачі школи допомагають кожному учню розвивати здібності та навички стратегічного та розважливого мислення з усіх предметів і дисциплін, що входять до навчального плану.

Гуртожитки та проживання на території школи

Учні живуть разом із наставниками у гуртожитку, що зветься «University Hall», який знаходиться на території кампуса неподалік школи «Lake Mary Preparatory School». Гуртожиток, площею 48 000 кв. футів (14 000 кв. м), знаходиться на 12 акрах (4,8 га) і має їдальню, загальні кімнати для відпочинку, спортзал, баскетбольні майданчики та тенісні корти, а також кімнати для навчання.

Школа «Lake Mary Preparatory School»

Курси з програми поглибленого вивчення

Англійська література та літературна композиція, англійська мова та твори, історія Європи, Уряд, історія США, світова історія, статистика, обчислення (математика), біологія, хімія, фізика, іспанська мова.

Мистецтво

Музичні колективи та групи для початківців, навчання грі на музичних інструментах (ударні інструменти), симфонічні музичні колективи (рівень I-IV), драматургія (рівень I-IV), вивчення театрального мистецтва (рівень I-IV), танці для початківців, програма «G-Force» (рівень I-IV).

Школа Lake Mary Preparatory School

Заняття спортом

Хлопчики восени: боулінг, їзда на велосипеді пересіченою місцевістю, гольф, плавання, дайвінг, американський футбол (регбі).

Взимку: баскетбол, футбол.

Навесні: бейсбол, лакрос, теніс, легка атлетика, важка атлетика.

Дівчата восени: боулінг, їзда на велосипеді по пересіченій місцевості, гольф, плавання, дайвінг, волейбол.

Взимку: баскетбол, футбол.

Навесні: софтбол (різновид бейсболу), лакрос, теніс, легка атлетика.

Факультативні заняття

Заняття спортом у приміщенні, семінари з посилення впливу жінок, програма «Національне почесне товариство», математичні заняття, щорічні видання (альманахи, довідники), газетний клуб, шаховий клуб, клуб вивчення іспанської мови та клуб духовного розвитку.

 

Мінімальні вимоги до результатів тестів SLEP/TOEFL: немає мінімальних вимог.

Школа Lake Mary Preparatory School

Відсоток зарахування випускників школи до університетів (ВНЗ): 100%.

Університети (ВНЗ), до яких можуть бути зараховані випускники школи: Американський університет, Університет Оберн, Бостонський коледж, Бостонський університет, Університет Клемсона, Університет Дрексела, Університет Дюка, Університет Еморі, Університет штату Флорида, Технологічний інститут Джорджії, Університет Джорджа Вашингтона, Коледж Маунт-Холіок, Університет О. Робертса, Університет штату Пенсільванія, Коледж мистецтв та дизайну у м. Саванна, Університет Трініті, Луїзіанський університет Тулейна, Алабамський університет, Університет Флориди, Університет міста Маямі, Пенсільванський університет – Школа бізнесу Вортона, Університет Тампи, Університет Торонто, Університет Вандербілта, Вейк-Форестський університет.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ