Школа «Idyllwild»

Школа «Idyllwild»
Розташування
м. Іділлвілд, штат Каліфорнія, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська, французька, іспанська
Вік
від 14 до 17
Програми
Детальна консультація

У школі проходять навчання 250 учнів із великими творчими задатками із понад 30 різних штатів США та країн світу. Вражаючий гірський ландшафт та відомі митці – це характерні особливості школи «Idyllwild Arts Academy». Школа «Idyllwild» пропонує програму дисциплінованої підготовки до навчання у ВНЗ для учнів 9-12 класів та випускників, а також заняття світового класу з письменницької та творчої майстерності, танців, кінематографу та відео, міждисциплінарних / комплексних мистецтв, музики, театрального і образотворчого мистецтв. У школі учні мають змогу повністю зосередитися на обраному напрямі мистецтва, отримати професійні поради та дружню підтримку, а також жити у надихаючому середовищі у горах Сан-Хасінто на півдні Каліфорнії. Випускники школи з великою перевагою проходять конкурсні набори на місця у найкращих консерваторіях, мистецьких училищах, коледжах, університетах та мають великі професійні та кар’єрні перспективи.

Гуртожитки та проживання на території школи

Всі кімнати – для проживання двох осіб. Учні розподіляються та поселяються до кімнат на початку року, і всі прохання учнів, що стосуються сусіда по кімнаті, уважно розглядаються. Учням дозволяється прикрашати свої кімнати картинами, фотографіями, плакатами, кімнатними рослинами та особистими речами. Крім того, для кожного учня виділяється окрема лінія в кімнаті для користування телефоном, факсом чи комп’ютером. Користування телефоном передбачає можливість надсилання/отримання голосових повідомлень та переадресації дзвінків.

Мистецтво

Письменницька майстерність, написання сценаріїв, драматургія, майстер-класи з художньої майстерності, майстер-класи з поезії, танці, балет, степ, джаз-танці, мистецтво сценічних рухів, мистецтво пантоміми, сучасні танці (модерн), історія танцю, історія театру, моделювання та дизайн одягу, теорія моди, макіяж, основи кінематографа, історія кінематографа, звукова сценографія, ораторське мистецтво, історія мистецтв, малювання, живопис, скульптура, арт-квілтинг, гончарне мистецтво, трафаретний друк (шовкографія), історія мистецтва, анімація, комп’ютерна графіка, цифрова фотографія, оркестр, камерний ансамбль, оперна література, теорія музики, написання текстів пісень та музики, хоровий спів та багато іншого.

Факультативні заняття

Туризм, альпінізм, лижні перегони, юридична практика, літературний журнал, газета, математичний клуб, шкільне самоврядування, екскурсії, щорічні видання (альманахи, довідники).


Відсоток зарахування випускників школи до університетів (ВНЗ): 100%.

Університети (ВНЗ), до яких можуть бути зараховані випускники школи: Американська академія театральних мистецтв, Американська академія музики та театрального мистецтва, Чиказький художній інститут, Музичний коледж Берклі, університет Бостона, Технологічний інститут моди, Університет Джорджа Вашингтона, Ліверпульський інститут виконавчих мистецтв, Манхеттенська школа музики, Міддлберійський коледж, Консерваторія Нової Англії, Нью-Йоркський університет, Род-Айлендська художня школа, Художній інститут Сан-Франциско, Джульярдська музична школа, Трініті-Коледж, Університет мистецтв, Лондон, Університетський коледж Санта-Барбари.

Вартість навчання складає: $58.550 на рік.

Реєстраційний внесок: $100.

Страхування: $1.845.

Плата за обладнання: $250.

Додатково оплачуються:

  • Авіапереліт;
  • Послуги компанії “Study Bridge”;
  • Візовий збір.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ