Школа Hereford Cathidral School

Школа Hereford Cathidral School
Розташування
м. Герефорд, Велика Британія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 3 до 18
Програми
Детальна консультація

Школа Hereford Cathidral School існує вже понад 600 років і є однією з найстаріших та найпрестижніших шкіл Англії. Розташована вона у місті Герефорд поблизу величного старовинного собору. Вдале розташування шкільного кампусу дозволяє студентам не лише користуватися перевагами життя у місті – походи у магазини, кіно, театр, кафе, а й насолоджуватися свіжим повітрям та зеленими просторами. Звідси можна легко дістатися поїздом до Лондона, Кардіффа, Манчестера, а також міжнародних аеропортів Хітроу та Бірмінгем.

Школа невелика, тут навчається близько 700 учнів, переважно британців. Іноземні студенти можуть стати частиною шкільного співтовариства з 11 років після проходження співбесіди та вступного тесту.

Переваги навчання

– Академічні показники студентів школи найкращі у графстві Херефордшир.

– Hereford Cathidral School відома особливою домашньою атмосферою, що робить навчання тут комфортним та захоплюючим.

– Для іноземних студентів проводять як мінімум два заняття англійською за програмою EAP and IELTS.

– Школярі мають можливість ближче познайомитися з різними професіями та отримати перший робочий досвід ще у школі.

– Кількість учнів у класі рідко перевищує 12 осіб. Робота у маленьких групах допомагає підтримувати інтерес студентів на уроках, вести діалог та контролювати розуміння матеріалу.

– Навчання у школі також включає в себе розвиток студентів як особистостей і відповідальних членів суспільства. На окремих заняттях обговорюються соціальні проблеми, розвиток суспільства, моральні аспекти різних ситуацій, шкідливі звички та спосіб життя. Це допомагає школярам знайти правильні життєві орієнтири та прагнути до саморозвитку.

– Успіхи учнів школи в музиці та мистецтві визнані на національному рівні. Виступи шкільних ансамблів відбуваються у великих концертних залах графства та збирають значну аудиторію. А роботи учнів, які поглиблено займаються мистецтвом, доступні широкому загалу на виставках.

Програми

Початкова школа, молодша середня школа, GCSE, A-level.

Предмети рівня A-level

Школа пропонує 22 предмети рівня A-level, з яких школярі зазвичай обирають 3-4 предмети. В основному це класичні предмети, такі як хімія, математика та вища математика, біологія, іноземні мови, образотворче мистецтво, англійська мова та література.

Позакласні заходи

Навчальна програма школи містить обов’язкові та факультативні поїздки, адже в подорожі та на екскурсії підлітки продовжують пізнавати світ, розширювати горизонти та набувають необхідних для самостійного життя навичок. За рік у школі проходить понад 100 екскурсій та поїздок. Така насичена програма дозволяє побувати в цікавих історичних місцях, інтерактивних музеях, на виставках, побачити природну красу Великої Британії, покататися на лижах із засніжених схилів і навіть побувати за кордоном. Наприклад, щороку група школярів вирушає до Непалу, де вони зустрічаються зі своїми підопічними з місцевої школи та беруть участь в екскурсіях цією незвичайною країною.

Школа є учасником змагань на приз герцога Единбурзького, що дає учням можливість різнобічно розвивати себе, виконуючи завдання обраного рівня. Обов’язковими у цій програмі є вміння орієнтуватися на місцевості, участь у походах, волонтерська допомога та набуття життєво необхідних навичок. Є в школі і військова підготовка – кадетський корпус дозволяє всім охочим пройти курс молодого бійця.

На додаток до шкільної програми заходів існує ще й програма для студентів-пансіонерів. У їхньому вузькому колі відбуваються тематичні вечори, спільний перегляд та обговорення фільмів, вікторини та розважальні поїздки. У вихідний день відбудуться екскурсії до найближчих міст, а також в Оксфорд, Кардіфф, Манчестер, Бат та Ліверпуль.

Клуби за інтересами

Для різнобічного розвитку особистості у школі працює безліч клубів за інтересами. Чи то спорт, театр, малювання, музика чи поглиблене вивчення предметів – у школі Hereford Cathidral обов’язково знайдеться група однодумців, які захоплені цією затією. Учнів школи мотивують брати обов’язкову участь у будь-якому факультативному занятті на початковому чи просунутому рівні. Багато хто з них досягає великих успіхів і привозить школі нагороди. Так, шкільний хор неодноразово займав призові місця у національних та міжнародних змаганнях. А музична підготовка вважається однією з найкращих у країні. Особлива увага до спорту та професіоналізм викладачів допомагає не лише вигравати у матчах та змаганнях на рівні графства і країни, а й учить школярів бути у гарній фізичній формі та приділяти увагу тренуванням.

Спорт

Фехтування, хокей, регбі, нетбол, плавання, біг, футбол, крикет, бадмінтон, верхова їзда, теніс, веслування, англійська лапта, легка атлетика.

Інфраструктура

Класи, обладнані інтерактивними білими дошками, комп’ютерна зала, бібліотека, спеціальні аудиторії для занять мистецтвом та дизайном, музичні класи, спортивний центр, ігрові майданчики для різних видів спорту, лабораторії для наукових дослідів, церква.

Проживання та харчування

Шкільна резиденція знаходиться в розкішному будинку георгіанського стилю, зведеному у 1720 році. Сучасний ремонт допоміг створити першокласні умови для мешканців резиденції. У будівлі є простора кімната для посиденьок у вільний час, їдальня та кухні для приготування перекусів. Всі житлові кімнати з окремою ванною кімнатою і розраховані на одну, дві або чотири особи. На всій території є доступ до Wi-Fi.

Снідають і вечеряють студенти-пансіонери у резиденції, а обідають у шкільній їдальні. Меню передбачає великий вибір гарячих та холодних страв, свіжих салатів, ароматної випічки та десертів.

Іноземні студенти також можуть вибрати розміщення в сім’ї, яка приймає.

 

Навчання від £4,627 за семестр та £250 за реєстрацію. Додатково оплачується проживання, харчування та факультативні заняття.

 

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ