Школа французької Azurlingua

Школа французької Azurlingua
Розташування
м. Ніцца, Франція
Тип школи
Мовний центр
Мови
французька
Вік
від 8
Програми
Детальна консультація

При проживанні в резиденціях Parc Imperal та Les Eucalyptus знижки на літні дитячі програми: 650 євро на тиждень замість 790 євро.

Мовна школа Azurlingua пропонує унікальну можливість поєднати вивчення французької мови з незабутнім відпочинком у Ніцці, познайомиться з традиціями та побутом французів і мати друзів з усього світу. Ніцца широко відома як першокласне курортне місто Лазурного Берега та пропонує безліч варіантів для проведення вільного часу: відпочинок на пляжах з прозорою водою, катання на яхті та вітрильний спорт, музеї та художні галереї, дискотеки та музичні фестивалі, спа та шопінг.

Школа Azurlingua, що розташована в самому серці Ніцце, у старому місті, пропонує своїм студентам не лише провести час з користю за вивченням французької мови, але й взяти участь у захоплюючих і пізнавальних екскурсіях по всій Французькій Рів’єрі. Канни, Сен-Тропе, Грас, Монако та інші міста Лазурного Берега чекають на всіх студентів школи!

Переваги

Одна з перших шкіл відзначена французьким урядом знаком якості. Він підтверджує не лише високий рівень навчання, а й організованість проведення дозвілля, проживання та оснащення школи.

Школа співпрацює з університетами та інститутами, в яких згодом можна продовжити навчання. Спеціально розроблений курс французької мови готує студентів до повноцінного навчання у ВНЗ Франції.

11 рівнів знання мови дозволяють розпочати навчання з необхідного саме Вам рівня, без нудного повторення пройденого матеріалу.

Навчання ґрунтується на реальних життєвих ситуаціях, на заняттях активно використовується французька література, фільми, діалоги з повсякденного життя.

Всі викладачі є носіями мови та мають величезний досвід роботи з іноземними студентами.

Програми навчання

Французька для підлітків

Розмір групи: макс. 15 осіб.

Вік: 8-12 та 12-18 років.

Тривалість: від 3 тижнів.

Вартість навчання: від 380 євро/тиждень.

Опис програми

Курс допомагає покращити знання граматики, зрозуміти структуру мови та збагатити словниковий запас. Перед початком навчання студенти проходять письмовий та усний тест і згідно з ним розподіляються до групи. Займатися можна за стандартною програмою (20 уроків на тиждень) або інтенсивною (26 уроків на тиждень). Заняття проходять з 8.45 до 12 години дня. У другій половині дня заплановані екскурсії Лазурним Берегом і Ніцце.

Додатково до основної програми навчання французької мови для підлітків розроблено курси, поєднані із заняттями з тенісу, дайвінгу та вітрильного спорту.

Французька для дорослих

Розмір групи: макс. 12 осіб.

Вік: 18+.

Тривалість: від 3 тижнів.

Вартість навчання: від 145 євро/тиждень.

Опис програми

Після проходження тесту для визначення рівня знання мови студенти розподіляються в групи. Зазвичай це 8-12 осіб для стандартного курсу та 6-8 осіб для курсу інтенсив. Заняття проходять з 8.45 ранку до 12 години дня або з 14.45 до 18.00. За бажанням можна взяти курс суперінтенсив і займатися 30 годин на тиждень у першій та другій половині дня.

Французька для вступу до університету

Розмір групи: макс. 12 осіб.

Вік: 18+.

Тривалість: від 24 тижнів.

Вартість навчання: від 3.100 євро.

Опис програми

Курс готує до подальшого навчання в університетах Франції та спрямований на вдосконалення французької мови до рівня, необхідного для вільного навчання та повного розуміння університетського курсу. Підготовка до DELF, TCF, DU French Practice Certificate of Paris 4-Sorbonne via SELFEE.

 

Проживання та харчування

Для підлітків школа пропонує два варіанти проживання – сім’я, що приймає, або резиденція Parc Impérial. Сім’я, що приймає, – відмінний варіант для тих, хто хоче відчути себе частиною французького суспільства і практикувати французьку мову за межами шкільних класів. Сім’ї ретельно підбираються з урахуванням спільних інтересів і характерів індивідуально для кожного учня. Будинки розташовані неподалік школи (до 20 хвилин пішки), в кімнаті є все необхідне для проживання, разом із доступом в інтернет і телевізором. Діти харчуються разом із гостьовою родиною. Вартість проживання від 380 євро на тиждень.

Кампус Parc Impérial вигідно розташований в одному з тихих кварталів міста. Звідси можна дістатися до школи всього за 15 хвилин, а прогулянка до центру або узбережжя займе приблизно стільки ж. Студенти живуть в окремих кімнатах із власною ванною та туалетом. На території є кафетерій, спортивні майданчики та тенісний корт, а також навчальні кімнати з комп’ютерами. Wi-Fi покриває всю площу резиденції. Мінімальна вартість проживання – 380 євро.

Повнолітні студенти розміщуються у резиденції Центрального Кампусу або резиденції Montebello. Центральний Кампус розташований на території школи і має одномісні та двомісні кімнати. У кожній кімнаті передбачені душ і туалет, а на поверсі є чудово обладнана кухня. Вартість проживання тут становить від 100 євро на тиждень.

Резиденція Montebello, оточена парком з усіх боків, пропонує студентам комфортабельні одно- та двомісні кімнати з окремою ванною кімнатою та туалетом. Montebello також знаходиться у відносній близькості до школи та старого міста, а зручне транспортне сполучення дозволяє легко дістатися будь-якої точки міста. Проживання у цій резиденції коштує від 250 євро на тиждень.

Французька для підлітків: від 380 євро/тиждень.

Французька для дорослих: від 145 євро/тиждень.

Французька для вступу до університету: від 3.100 євро.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ