Школа Concord College

Школа Concord College
Розташування
м. Шрусбері, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 13 до 19
Програми
Детальна консультація

 

Concord College – елітна незалежна школа в Англії, двері якої відчинені для студентів з усього світу. Її розташування у сільській місцевості дозволяє проводити багато часу на відкритому повітрі, а щотижневі поїздки до найближчого міста Шрусбері та на екскурсії доповнюють студентське життя новими емоціями та враженнями. Своєю головною метою школа вважає різнобічний розвиток кожного студента, що включає першокласну академічну підготовку, уміння творчо мислити та тримати себе у чудовій фізичній формі. Такий підхід дозволяє школярам досягати великих успіхів та вступати до найкращих коледжів країни.

Загальна кількість студентів близько 400, більшість із них іноземці. Але атмосфера, що панує в школі, настільки сприяє та об’єднує, що кожен почувається тут як удома.

Переваги навчання

– У кожного учня школи є свій куратор, який допомагає скласти навчальну програму та успішно з нею справлятися. У разі складнощів куратор може порадити, як підтягнути той чи інший предмет, а також, як збалансувати навчання, соціальне життя та додаткові заняття.

– Під час шкільних канікул іноземні школярі можуть залишатися у школі. Їм буде запропоновано екскурсійну програму, а також захоплюючі заходи, що дозволить їм цікаво провести час та отримати масу вражень.

– Невеликі розміри класів до максимум 14-16 осіб забезпечують активну роботу на занятті та тісний зв’язок між учнем та вчителем.

– Для учнів випускних класів організовуються зустрічі з викладачами ВНЗ та поїздки до університетів Оксфорда, Кембріджа, Уоріка та Бірмінгема і чотири найкращі лондонські коледжі.

– Основні напрямки подальшого навчання, які обирають абітурієнти, – математика, інженерна справа, економіка та медицина.

– Щосуботи зранку студенти пишуть 2-3 тести за тиждень, що дозволяє постійно контролювати навчальний процес і не допускати прогалин у знаннях.

– 71% випускників школи Конкорд навчаються у топ 10 університетах Великобританії. У тому числі Кембридж, Імперський Коледж Лондона, Лондонська школа економіки, Оксфорд, Університетський коледж Лондона, Уорікський університет та інші. Студенти також обирають закордонні ВНЗ, такі як університети Ліги Плюща в США, топові університети Сінгапуру, Австралії, Ірландії та Швейцарії.

Програми: GCSE, iGCSE, A level

Предмети рівня A-level: як правило, студенти повинні вибрати 3 предмети рівня A levels та один AS level, при бажанні та консультації з куратором можна взяти більше предметів. Школа пропонує традиційний список предметів, а також додаткові програми з медицини, права, фінансів та інженерної справи.

Позакласні заходи

У Concord College передбачені освітні поїздки та поїздки на природу, а також щотижневі поїздки до Шрусбері у кіно, магазинах або кафе. Студенти старших класів беруть участь у походах, які зазвичай тривають 2-4 дні та передбачають активні заняття (піший туризм, їзда на велосипедах, спуски на каное, скелелазіння). Крім того, школярі можуть побувати і в віддалених містах, таких як Бірмінгем, Честер, Кардіфф. А для розширення світогляду та отримання міжнародного досвіду щорічно студенти разом з викладачами можуть поїхати до різних країн Європи, наприклад, Францію, Іспанію, Німеччину. У 2017 році у рамках шкільного проекту учні школи побували у Болівії та США, такі проекти плануються і надалі.

Школа Concord College

 

Школа є учасником змагань за приз герцога Единбурзького. Ця програма передбачає розвиток у чотирьох областях – волонтерська робота, фізична підготовка, розвиток різноманітних навичок та участь у експедиціях. Ігрова форма роботи захоплює студентів та допомагає самовдосконалюватись.

Клуби за інтересами

Хор, оркестр, джазовий оркестр, самба банд, еко клуб, верхова їзда, шахи, кулінарія, філософія, образотворче мистецтво, ораторське мистецтво, комп’ютерне програмування, батик, кераміка, фотографія, розпис по шовку, орігамі, виготовлення ляльок, прикрас, театр, навчання грі на музичних інструментах, танці різних напрямків від балету до брейк-дансу.

Спорт

Легка атлетика, важка атлетика, бадмінтон, баскетбол, нетбол, сквош, теніс, волейбол, водне поло, плавання, футбол, стрільба з лука, верхова їзда, стрибки на батуті.

Інфраструктура

Зала на 270 осіб, величезна бібліотека, аудиторії з інтерактивними білими дошками, 400 комп’ютерів, навчальні лабораторії, два спортивні центри, тренажерний зал, танцювальна студія, творча майстерня, аудиторії для занять музикою, футбольне поле, критий басейн, майданчики для різних спортивних ігор, стіна для скелелазіння, обладнана зона відпочинку, кафетерій, їдальня.

Проживання та харчування

У школі 17 резиденцій різного розміру із роздільним проживанням юнаків та дівчат. Дві резиденції розміщують студентів молодшої середньої школи, 9 резиденцій розраховані для дівчат старших класів та 6 для юнаків-старшокласників. Хлопці можуть також вибрати розміщення на місцевій фермі, де є 47 окремих кімнат з усіма зручностями. Студенти, які проживають на кампусі, можуть розраховувати на одно- або двомісну кімнату з окремою ванною кімнатою.

Всі студенти харчуються за принципом повного пансіону та можуть додатково готувати на кухні, яка є у кожній резиденції. Меню школи враховує потреби вегетаріанців, алергіків та дітей із релігійними обмеженнями.

Вартість - £13,300 за семестр.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ