Школа Bournemouth Collegiate School

Школа Bournemouth Collegiate School
Розташування
м. Саутборн, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 11 до 18
Програми
Детальна консультація

Школа Bournemouth Collegiate School – престижний навчальний заклад, навчальна програма якого враховує особливості кожного віку та пропонує найкращі можливості для розвитку всіх своїх студентів. Школа має два відділення – молодше розташоване у місті Лоуер Паркстон, а учні старшої школи навчаються на кампусі у Саутборні – передмісті Борнмута. Старшокласники у захваті від можливості використовувати переваги такого розташування – пляжний відпочинок, водні види спорту та приємна атмосфера курортного містечка.

Переваги навчання

  • Керівництво школи націлене на всебічний розвиток учнів. Тому тут працює безліч клубів за інтересами, організовуються культурні поїздки, відвідування університетів, зустрічі з яскравими представниками бізнесу, медицини та науки, а також екскурсії країною та за кордон.
  • Навчання у школі побудовано на використанні чотирьох якостей – допитливості, креативності, відповідальності та вкладі у суспільство.
  • Розміри класів коливаються від 14-16 учнів у молодшій середній школі та 6-9 учнів у випускних класах. Завдяки цьому кожен студент має максимальний рівень уваги та постійно залучений до роботи на уроці.
  • 100% учнів отримують оцінки “відмінно” або “добре” з математики і 93% показують такі ж результати з англійської.
  • При складанні навчальної програми враховуються здібності та схильності студента. Так, можна отримати індивідуальну програму та приділяти більше часу предметам, до яких є більший інтерес.
  • Значна увага в школі приділяється музиці, малюванню, фотографії та акторській майстерності. Це дозволяє студентам отримувати хороші місця у ВНЗ за творчими спеціалізаціями.

Програми

Молодша середня школа, GCSE (2 роки), iGCSE (1 рік), pre A-level (1 рік), Sixth Form (2 роки).

Предмети рівня A-level

Текстильна справа, російська, китайська, французька, німецька, іспанська, музика, біологія, історія, технічна освіта та бізнес, підприємництво, хімія, комп’ютерні науки, акторська майстерність, економіка, англ. література, малювання, вища математика, фізика, географія, математика, музичні технології, фотографія, психологія, релігієзнавство, дизайн продукції.
Позакласні заходи: Щорічно Bournemouth Collegiate School організовує культурно-пізнавальні поїздки до Іспанії та Франції та всім випускникам пропонує здійснити поїздку за кордон до тієї чи іншої країни. Але основна кількість поїздок відбувається, звичайно, Великобританією. Школярі можуть побувати в замку Корф, планетарії у Вінчестері, зоопарку Марвелл, науковому центрі, науковому музеї Science Dome, музеї просто неба Black Country Museum та на різних екскурсіях Лондоном. Часто студенти школи ходять на театральні постановки, виставки та концерти як у прилеглих містах, так і в столиці. Учні із задоволенням продовжують навчання у наукових експедиціях, знайомлячись із місцевою флорою та фауною, займаючись геологічними та екологічними дослідженнями. У рамках шкільної програми студенти можуть побувати в Банку Англії, палаці Хемптон-Корт, на заводі з виробництва Mini Cooper, на озері Слаптон Лей, в океанаріумі та інших цікавих місцях.

Школа Bournemouth Collegiate School

Багато цікавих занять організовується і серед навчального тижня. Наприклад, ігри на пляжі, музичні вечори, пейнтбол, картинг, караоке, танці та барбекю.

Клуби за інтересами

3Д моделювання та анімація, малювання, книжковий клуб, французький клуб, кулінарія, географія, модель ООН, дизайн одягу, політика, театр, музичний театр, хор, індивідуальні співи, музичні групи, самба, ментальні практики, мультимедійне мистецтво, математичний гурток, англійська як іноземна, змагання на приз герцога Единбурзького.

Спорт

Спортивна підготовка знаходиться на дуже високому рівні, і у талановитих студентів є можливість професійно навчатися того чи іншого виду спорту у шкільних стінах. Додатково є можливість займатися за індивідуальною спортивною програмою, а найкращі спортсмени готуються до участі в Олімпійських іграх. Популярні спортивні напрямки – бадмінтон, баскетбол, футбол, веслування, регбі, плавання, теніс та тріатлон.

Інфраструктура

Басейн 25м, спортивний центр з полем для гри в крикет, 4 корти для бадмінтону, баскетбольний майданчик Олімпійського розміру, майданчики для нетбола, волейболу, всепогодні майданчики зі спеціальним покриттям, поля для гри у футбол та регбі, тренажерний зал, вихід до пляжу, мистецька студія, фотостудія, театр.

Проживання та харчування

Юнаки та дівчата живуть в окремих резиденціях. Резиденція для хлопчиків налічує 26 двомісних кімнат, 11 одномісних кімнат та 4 кімнати квартирного типу. У будівлі також знаходяться три великі душові, дві кухні та зона відпочинку з телевізором. Резиденція для дівчаток знаходиться на верхньому поверсі шкільної будівлі. Дівчата випускних класів розміщуються в одномісних або двомісних кімнатах із зручностями. Дівчата 11-15 років мешкають по двоє, а душові кімнати для них знаходяться на поверсі. У вільний час студенти люблять збиратися у великій спільній кімнаті для спілкування та ігор. Тут також стоять комп’ютери та великий телевізор. На всій території резиденцій є Wi-Fi.

Усім студентам надають збалансоване триразове харчування. На сніданок, як правило, пропонують фрукти, йогурти, пластівці, каші, випічку та білкові страви. Обід складається з різних сезонних гарячих та холодних страв, а вечерю можна скласти з різних салатів, традиційних страв різних країн світу, а також випічки та десертів.

 

Вартість навчання £10,285 за семестр.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ