Schule Schloss Stein

Schule Schloss Stein
Розташування
м. Штайн ан дер Траун, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Школа Schloss Stein e. V – одна з провідних приватних шкіл Баварії. Розташована вона на території старовинного замку-фортеці у гарному містечку Штайн ан дер Траун за 90 км на схід від Мюнхена. Своєму існуванню школа зобов’язана сім’ї Віскотт, яка заснувала тут навчальний заклад у 1948 році. Керівництвом школи зараз займаються правнук засновника школи разом із дружиною. Їм вдається підтримувати неповторну домашню атмосферу, де всі учні школи не тільки знайомі один з одним, а й проводять багато часу разом як під час уроків, так і у вільний час.

Школа чудово оснащена та пропонує широкий вибір різноманітних спортивних, музичних, мовних, креативних гуртків та секцій. Тут є навіть власна стайня, новий фітнес-центр та чудово обладнані спортивні зали.

З 8 класу учні можуть обрати один із навчальних напрямків – мовний чи економічний. У разі потреби учні можуть відвідувати додаткові заняття, якщо відчувають, що відстали по предмету. Навчання у школі побудоване на принципі унікальності кожної людини. Якщо розвивати таланти молоді, вони виростуть упевненими в собі людьми і зможуть зробити гідний внесок у життя суспільства.

Школа привітно запрошує іноземних студентів здобути середню освіту в Німеччині або ж приїхати на рік як студент з обміну. Як іноземний студент Ви будете відвідувати уроки, гуртки або секції на вибір, а також курс німецької мови. Для того щоб одразу влитися у навчання, потрібно знати мову на рівні В2. Вивчити її можна у своїй рідній країні або вже після приїзду до Німеччини. Школа є однією із партнерів Гумбольдт-Інституту, який широко відомий своїми ефективними курсами німецької мови. Протягом усього навчання у школі іноземні учні відвідують інтенсивний курс німецької, а також спілкуються з місцевими учнями та викладачами. Значно прискорює процес навчання та участь у позакласних заходах, знайомство з німецькою культурою та традиціями, різноманітні екскурсії країною.

Кількість учнів у школі: 140, з них приблизно 50 дівчаток і 60 хлопчиків проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 10-20.

Мови, що вивчаються:

  • для гуманітарного спрямування: англійська, латина, французька або іспанська;
  • для економічного спрямування: англійська, французька або латина.

Програми: середня школа (5-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Декоративно-прикладні: художній, гончарна справа, видування скла, театральний гурток.

Спортивні секції: баскетбол, футбол, регбі, теніс, карате, танці, риболовля, катання на велосипедах, бадмінтон, гольф, верхова їзда (у школі є власна стайня з кіньми), фітнес.

Мовні курси: італійська, іспанська, ділова англійська.

Музичні гуртки: гра на фортепіано, гітарі, хор.

Шкільна форма: є.

Проживання: кімнати на 2-3 особи, хлопчики та дівчатка проживають у різних будинках.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ