Schule Birklehof

Schule Birklehof
Розташування
Хінтерцартен, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Школа-пансіонат Schule Birklehof розташована в мальовничому містечку Хінтерцартен у Шварцвальді, приблизно за 25 км на схід від Фрайбурга. Цей регіон поєднує в собі культуру трьох країн – Франції, Швейцарії та Німеччини і приваблює своїми відомими курортами та великою кількістю сонячних днів. Чудова природа, прозорі озера та чисте повітря сприятливо впливають на дітей і підлітків під час навчання та дають можливість займатися різними видами спорту. У школі Schule Birklehof є величезний вибір спортивних секцій, різних гуртків і груп за інтересами. Окремо варто відзначити ставлення до музики у цій школі. У ній діє хор та оркестр, індивідуально навчають грі на різних музичних інструментах та співу. Крім того, викладачі тут додатково займаються з дітьми з дислексією, підтримують талановитих студентів, готують їх до іспитів та змагань з різних предметів і напрямків.

Головні три принципи навчання у цій школі – захищеність, розвиток й особистий успіх кожного. У школі панує атмосфера взаємоповаги та тепла і робиться все можливе, щоб виправдати девіз цього навчального закладу – “Школа для життя”. Учнів активно залучають до участі у шкільному житті, що допомагає розвинути почуття відповідальності, соціальні навички та вміння виявляти власну ініціативу, самостійно приймати рішення.

Мови, що вивчаються: англійська (з 5-го класу), латинська або французька (з 6-го класу), давньогрецька та іспанська (за бажанням).

Програми: середня загальноосвітня школа (5-12 класи).

Сертифікати: після закінчення школи видається сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Кількість учнів у школі: 200, з них 140 осіб проживають у шкільному гуртожитку. 10% іноземних студентів.

Кількість учнів у класі: 10-24.

Факультативні заняття з 8-го класу: музика, образотворче мистецтво, практичні мистецтва, мови (англійська, латинська, французька, іспанська, давньогрецька), природничі предмети.

Гуртки:

 • Спортивні: катання на лижах, гірський велосипед, сноуборд, скелелазіння, веслування на каное, гольф, теніс, верхова їзда, хокей та американський футбол.
 • Музичні: оркестр, хор, ансамбль, індивідуальні уроки співу, гра на музичних інструментах.
 • Творчі: акторська майстерність, танці, шахи, декоративно-ужиткове мистецтво, гончарне ремесло, фотографія, створення текстилю, кінозйомка, громадська діяльність.

Шкільна форма: нема.

Проживання: 10 будиночків-гуртожитків, одно- та двомісні кімнати. Хлопчики та дівчатка живуть у різних будиночках. Під час розселення враховується також вік дітей.

Розклад:

 • 07.00 – 07.45 сніданок;
 • 07.55 – 13.05 уроки, включаючи перерви;
 • 13.15 – 13.45 обід;
 • 14.20 – 17.30 уроки, факультативні або додаткові заняття;
 • 17.30 – 18.50 виконання домашніх завдань;
 • 19.00 вечеря;
 • 19.30 – 22.00 вільний час, факультативні заняття, театр, концерти;
 • 22.00 час відходу до сну.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ