Royal Elite International Academy

Royal Elite International Academy
Розташування
м. Сент-Катарінс, округ Ніагара, Канада
Тип школи
підготовка до університету
Мови
англійська
Вік
від 7
Програми
,
Детальна консультація

У сучасному світі здобуття якісної освіти є найнадійнішим капіталовкладенням і перспективним стартапом. Широкий спектр навчальних закладів і академічних програм у різних країнах світу іноді стає дилемою як для дитини, так і для батьків. Як же не загубитися в такому різноманітті, а головне – зробити правильний вибір допоможуть кілька важливих порад.

Royal Elite International Academy

Перший і найважливіший крок – це вибір країни навчання. Якщо безпека, стабільність, високі соціальні стандарти, гідний рівень життя, а також сприятливі кліматичні умови – це необхідні критерії для проживання та здобуття освіти Вашої дитини, то радимо звернути увагу саме на Канаду, адже ця країна має найвищі показники у всіх сферах життя.

А одним із навчальних закладів, де Ваша дитина отримає якісну освіту з практично 100% гарантією вступу до престижного університету, є міжнародна приватна школа Royal Elite. Навчальний заклад Royal Elite має низку переваг, які вигідно відрізняють її від подібних шкіл.

По-перше, це чудове розташування – на півдні Канади, у невеликому мальовничому містечку Сент-Катарінс, округ Ніагара. Безпосередня близькість з міжнародним аеропортом Торонто (1 година їзди), а також всесвітньо відомою визначною пам’яткою – Ніагарським водоспадом (15 хвилин) приваблюють сюди туристів з усього світу.

По-друге, міжнародна школа Royal Elite має сучасно розвинену інфраструктуру. У двоповерховому будинку школи знаходяться просторі, світлі та сучасно обладнані аудиторії. Всі учні мають вільний доступ до:

 • наукових лабораторій;
 • бібліотеки;
 • комп’ютерних класів;
 • кімнати для занять музикою;
 • театральної студії;
 • критого спортзалу;
 • відкритих спортивних майданчиків;
 • фітнес-центру;
 • кафетерію.

Royal Elite International Academy

Безперечна перевага школи Royal Elite – це навчальні програми. Шкільний рік поділено на 3 семестри, що дозволяє учням прослухати до 10 курсів на рік, а також закінчити навчання та отримати диплом Ontario Secondary School Diploma раніше. Для зручності учнів академічні програми мають різну тривалість:

 • 4 тижні – курс ESL;
 • 1 семестр (4 місяці);
 • 1 навчальний рік (8 місяців) навчання у 9-12 класах.

Міжнародна школа Royal Elite пропонує додаткову годину щоденних занять з англійської мови для академічних цілей (EAP), завдяки чому учні отримують необхідний обсяг знань і навичок для вступу до університету. Викладачі акцентують увагу на написанні стандартних 5-параграфних есе, вмінні чітко та логічно викладати точку зору, специфіці написання письмових іспитів, проведенню презентацій, розвитку лідерських якостей та вмінню працювати в команді.

Школа Royal Elite може пишатися молодим і кваліфікованим викладацьким складом. Усі викладачі мають сертифікат ОСТ (Колегія вчителів Онтаріо), ступінь магістра, а також підвищують рівень кваліфікації на професійних курсах. Завдяки всім цим факторам, практично 98% випускників школи Royal Elite без проблем вступають до престижних університетів країни: University of Toronto, Brock University, University of Ottawa, University of Western Ontario, University of Ontario, University of Waterloo, Queen’s University, University of Regina, Dalhousie University.

Проживання

Учні школи Royal Elite можуть проживати у студентському гуртожитку на території кампусу школи. Але більшою популярністю користується проживання в сім’ях, що приймають. Так дитина може максимально швидко адаптуватися до реалій та поринути у мовне та культурне середовище країни проживання.

Умови вступу

 • Оцінки за останні 3 роки;
 • 2 рекомендації від вчителів.

Від $ 15,600 CAD за навчальний рік;

Від $ 8,500 CAD за семестр;

Від $ 2,000/2,800 CAD за 4 тижневі курси ESL.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ