Річний підготовчий курс чеської мови у Празі

Річний підготовчий курс чеської мови у Празі
Розташування
м. Прага, Чехія
Тип школи
ВНЗ
Мови
чеська
Вік
від 16
Програми
Детальна консультація

Програма орієнтована на охочих навчатися в державних та приватних університетах Чехії чеською мовою. Місце навчання: Чеський аграрний університет у Празі.

Чеський аграрний університет було засновано 1906 року. На сьогоднішній день ВНЗ належить до провідних державних чеських університетів і пропонує чеським та іноземним студентам здобуття якісної вищої освіти. Щорічно в університеті навчається понад 20 000 студентів, 14 000 з яких навчаються на факультеті «Економіки та підприємництва». Університет має 15-річний досвід викладання англомовних програм. Дипломи Чеського аграрного університету визнаються у Європі, США та Канаді. Завдяки цьому ВНЗ має високий рейтинг працевлаштування випускників – 97% студентів успішно працевлаштовуються після закінчення навчання у ВНЗ.

Підготовчий курс чеської мови при Чеському аграрному університеті (CZU)

Тривалість курсу: академічний рік (9 місяців).

Дати проведення курсу: 15.09. – 07.06.

Вимоги для вступу на програму: наявність атестата про повну середню освіту.

Кількість студентів у групі: до 17 осіб.

Викладачі: професори та викладачі Чеського аграрного університету.

Предмети курсу: чеська мова, англійська мова, математика.

Академічне навантаження: 800 годин.

Обов’язкові відвідування: чеська мова (500 годин), англійська мова (60 годин).

Факультативне відвідування: чеська мова 140 годин та англійська мова 40 годин (курс на розвиток розмовних навичок), математика (60 годин).

Структура курсів

Зимовий семестр 15.09 – 18.12. (14 тижнів) – 22-26 годин мовних занять на тиждень (чеська + англійська мова).

Літній семестр 15.01 – 07.06. (21 тиждень) – 22-26 годин мовних занять на тиждень (чеська + математика) + спецкурс підготовки до вступу на обраний напрямок.

Після закінчення курсу всі студенти отримують сертифікат Чеського аграрного університету. З цим сертифікатом студент може вступати до будь-якого державного чи приватного університету Чехії.

Проживання

Студенти курсу проживають у гуртожитках Чеського аграрного університету. Розміщення пропонується в 2-місних кімнатах зі зручностями на кімнату або на 2 кімнати. У кожній кімнаті є інтернет, а також є кухня на поверсі та пральна машина.

Харчування

Інфраструктура ВНЗ організована за типом американського кампуса, тому харчуватися студенти можуть у студентській їдальні (вартість комплексного обіду до 3 євро) або готувати собі самостійно.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ