Queen’s University Belfast

Queen’s University Belfast
Розташування
м. Белфаст, Велика Британія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Завдяки унікальному поєднанню академічної культури, традицій, інновацій та роботи на перспективу, університет відкриває для студентів можливість максимально реалізувати свій потенціал та здобути першокласний студентський досвід. Заснований королевою Вікторією в 1845 році, Квінс Белфаст є одним із лідерів у Рассел Груп, незалежній групі 24 провідних дослідницьких університетів Великої Британії. Дослідницька робота забезпечує найвищі стандарти викладання, а незалежна експертиза регулярно підтверджує місце Квінс Белфаст серед провідних університетів країни.

Університет пропонує широку низку мотивуючих програм з різних напрямків для кожного зі своїх майбутніх студентів. Безпрецедентний вибір програм у галузі мистецтва, гуманітарних та соціальних наук включає традиційні та нещодавно введені спеціальності, такі, як Драматургія та Кінематографія. Студентам інженерних та фізичних спеціальностей нещодавно надані переоснащені лабораторії та нова техніка. Студенти, які вивчають медицину, охорону здоров’я та науки про життя, також користуються найновішим обладнанням та вивчають інноваційні спеціалізовані курси. За результатами Експертизи якості наукових експериментів (RAE) дослідження Квінс Белфаст у всіх областях визнані «найкращими у світі», а Національне опитування студентів, найважливіший показник задоволеності студентів, вивів університет на 12-е місце у Великій Британії — це найкращий результат за всю його історію. .

 

Один із 200 провідних університетів світу з оцінки QS World University Rankings 2012–2013*, Квінс Белфаст входить до 1% найкращих у світі. Університет підтвердив своє місце серед найкращих у Великій Британії та 29-е місце у загальному рейтингу Times і довідника Sunday Times Good University Guide 2014, за даними якого після проведення інвестиційної програми він також посідає 7-е місце в країні за оснащеністю.

П’ять високих оцінок рейтингу Times у галузі вищої освіти підтверджують інноваційний характер університету: Якість та Інновації у галузі мистецтва 2008; Підприємництво та університет 2009; Найкраща команда інженерів-дослідників 2010 року; Викладач-новатор року 2011 та Найкраща команда зі збору коштів 2012. Премія, отримана у 2009 році, доводить те, що для університету Квінс Белфаст важливо розробляти програми та забезпечувати студентам кваліфікації, що відповідають сучасним вимогам.

 

Програма Foundation

Програма Foundation підготує вас до вступу на перший курс програми здобуття ступеня бакалавра університету Квінс Белфаст. INTO пропонує два навчальні потоки програми Foundation широкої спеціалізації: Бізнес, Гуманітарні та Соціальні науки; Інженерні спеціальності та Природничі науки.

Програма Диплом

Програма Диплом є еквівалентом першого курсу бакалаврської програми британського університету. Успішне закінчення програми гарантує пряме зарахування на другий курс програми здобуття ступеня бакалавра університету Квінс Белфаст з низки спеціальностей. Програма INTO Диплом у галузі інжинірингу також визнана іншими провідними університетами Великої Британії.

Програма INTO Диплом для випускників університету

Академічна програма з повним навчальним днем ​​готує іноземних студентів до прямого зарахування на низку програм магістратури університету Квінс Белфаст. Ми пропонуємо два навчальні потоки: Фінанси та Менеджмент.

 

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ