Професійний коледж Qiushi

Професійний коледж Qiushi
Розташування
м. Пекін, Китай
Тип школи
ВНЗ
Мови
китайська
Програми
Детальна консультація

Коледж Qiushi – є професійним коледжем Пекіна, зараз у коледжі затверджено чотири основні спеціальності: 1) діловодство, 2) інформаційні технології в економіці та торгівлі, 3) послуги цивільної авіації, 4) дошкільне навчання.

Коледж є закритим навчальним закладом, що говорить про безпеку студентів з повним навчальним днем.

Коледж займає територію 167 акрів. Він складається з кількох корпусів. На території є: центр факультету діловодства, центр фінансової справи, центр інформаційних технологій, комп’ютерні класи, комплексна тренувальна база авіаційного обслуговування, студентський гуртожиток, їдальня для студентів, спортивний майданчик, багатофункціональний спортивний зал, тенісний зал, парк та інші установи, що надають вчителям та студентам комфортні умови для роботи та навчання.

На сьогоднішній день у коледжі навчається понад десять тисяч студентів, п’ять тисяч із них навчаються на спеціальностях, понад п’ять тисяч навчаються за дошкільною програмою. У коледжі працюють викладачі з великим стажем роботи та вже випустили понад 10 000 студентів.

Коледж Qiushi є одним із перших навчальних закладів, який розпочав співпрацю з іноземними студентами та педагогами. Коледж уже прийняв понад 5000 викладачів та студентів з Англії, США, Німеччини, Японії та Кореї на короткострокові програми та стажування.

Вартість включає:

  • навчання – $4320 (8 навчальних місяців);
  • проживання та додаткові витрати – $2532 (проживання у 2-місній кімнаті, навчальні матеріали, реєстрація за місцем перебування, медичний огляд, державне медичне страхування);
  • шкільна форма – $68;
  • харчування – $1000 (триразове, у будні);
  • опікунство – $290;
  • депозит, що повертається – $100;

Загальна сума – зі знижкою $6000.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ