Професійний гідротехнічний інститут Хуанхе

Професійний гідротехнічний інститут Хуанхе
Розташування
м. Кайфин, Китай
Тип школи
ВНЗ
Мови
китайська
Програми
Детальна консультація

Професійний Гідротехнічний Інститут Хуанхе знаходиться в історико-культурному знаменитому туристичному місті Кайфин. Інститут було засновано у березні 1929 року. У грудні 2006 року Міністерством Освіти та Міністерством Фінансів Інститут був зарахований до низки зразкових професійних інститутів та був визнаний у числі провідних державних інститутів.

За останні 80 років Інститут Хуанхе випустив понад 100 тисяч найкращих випускників, багато з них є відомими фахівцями, науковцями, керівниками, які обіймають високі посади. Колишній міністр водного господарства назвав інститут Хуанхе «колискою з випуску технічних кадрів».

На сьогоднішній день в Інституті працює близько 1000 педагогів, серед них понад 30% викладачів є професорами та доцентами, 50% випускниками магістратури та докторантури, що показує професіоналізм викладацького складу. В інституті навчаються понад 1600 студентів на спеціальних курсах, близько 2000 студентів навчаються на заочній основі. Інститут акцентує увагу на промислових, економічних, гуманітарних та управлінських факультетах, загалом складається з 18 факультетів, 73 спеціальностей. Інститут Хуанхе займає перше місце за всіма показниками серед навчальних закладів провінції Хенань.

Загальна площа території кампусу займає 0.933 км², площа будівельних об’єктів – 480 000 м². В інституті є 187 лабораторій та стадіонів, які займають 170 000 м². Місце розташування інституту привертає до себе увагу своїм прекрасним виглядом та найкращими умовами.

Інститут встановив співпрацю з 500 підприємствами та установами, створив систему співпраці між закладами та підприємствами, що надає відмінну можливість для працевлаштування випускників, 90 % з них після закінчення інституту без перешкод знаходять гідну роботу. Хуанхе отримав кілька почесних звань: «Передовий Інститут з працевлаштування випускників», «ТОП-10 найкращих навчальних закладів по всій країні» та «Зразковий Професійний Інститут».

Програма навчання для іноземних студентів.

На базі атестату за 11 клас:

Мова + Факультет

Без вступних іспитів, без сертифікату HSK, з нульовим знанням китайської мови.

Факультети: Інформаційні технології / Туризм

Термін навчання – 2 роки.

По закінченню диплом про спеціальну освіту.

 

Далі студент може продовжити навчання у Хенанському університеті.

 

Хенанський університет, заснований у 1912 р., розташований в історичному місті Кайфин, колишній столиці Китаю протягом семи династій. З часів заснування Хенанський університет встановив дружні та партнерські відносини з понад 70 університетами із 40 країн світу.

На сьогоднішній день в університеті навчаються понад 60 000 студентів та аспірантів, серед яких близько 200 іноземних студентів, і працює понад 4000 викладачів, серед них 13 академіків, понад 400 докторів наук, понад 1500 професорів та доцентів. Нинішній Хенанський університет включає 12 факультетів з наступних видів наук: філологія, історія, філософія, економіка, менеджмент, юриспруденція, природничі та технічні науки, агрономія, медицина, педагогіка та мистецтво.

В університеті засновано 35 інститутів, є 89 спеціальностей бакалаврату, також 42 спеціальності магістратури першого рівня, 18 спеціальностей магістратури, 12 спеціальностей докторантури першого рівня, 15 центрів для дослідження постдокторів. Також є 3 науково-дослідні пункти міністерства освіти та 1 лабораторія державного рівня. Крім цього, в університеті засновано: базу при міністерстві освіти для дослідження соціальних наук, лабораторію при міністерстві освіти, базу при міністерстві освіти для студентів гуманітарних наук тощо.

З 1985 року Хенанський університет одним із перших став приймати на навчання іноземних студентів. З того часу тут побувало понад 3500 студентів з більш ніж 30 країн, таких як Японія, Киргизстан, Південна Корея, Таїланд, Монголія, Німеччина, США, Австралія, Росія, В’єтнам, Непал, Ізраїль, Канада, Бразилія, Чехія, Італія, Франція, Екваторіальна Гвінея, Камерун, Гана та ін.

Міжнародний інститут китайської мови та культури Хенанського університету є спеціальною установою для іноземців з вивчення китайської мови, також інститут займається науковими дослідженнями у цій галузі.

В інституті понад 30 викладачів, із них 6 професорів, 8 доцентів, 6 докторів наук. Усі викладачі отримали кваліфікацію «Викладач китайської мови як іноземної», видану Міністерством освіти КНР. Протягом 20 років Міжнародний інститут китайської мови та культури накопичив багатий досвід і досягнув великих успіхів у цій сфері. Багато іноземних студентів за час навчання в Хенанському університеті швидко підвищують рівень знання китайської мови.

Хенанський університет є одним із навчальних закладів, які мають право проводити тестування з HSK (Державний кваліфікаційний іспит КНР з китайської мови). За бажанням студента цей іспит може проводитись раз на місяць.

Програма навчання в Університеті Хенань: термін навчання – 2 роки на базі навчання в Гідротехнічному інституті Хуанхе (за наявності атестату за 11 клас + диплому інституту Хуанхе).

Факультети: Інформаційні технології / Туризм.

По закінченню видається диплом бакалавра.

Переваги цієї програми для іноземних студентів:

1. Вартість за навчання та проживання значно нижча, ніж у Пекінських навчальних закладах.

2. Після закінчення студент отримує 2 дипломи: диплом про закінчення Професійного гідротехнічного Інституту Хуанхе (диплом про спеціальну освіту) + диплом про закінчення Хенанського Університету (диплом бакалавра). Студенти заощаджують 2 роки на навчанні, оскільки програма Хенанського Університету не повторює, а продовжує програму Інституту Хуанхе.

3. Поруч із Університетом Хенань знаходиться відомий усьому світу монастир Шаолінь, де іноземні студенти можуть вивчати за бажанням кунг-фу, ушу (пропонують багато курсів з вивчення даних видів бойових мистецтв).

4. Можливість здачі HSK за бажанням студента в Хенанський Університеті раз на місяць.

Навчання – $1 500

У додаткові витрати – $1 000 – входять:

  • проживання у 2-місній кімнаті;
  • підручники;
  • реєстрація за місцем перебування;
  • медичний огляд;
  • держ. медичне страхування (необхідне для оформлення уч. візи);
  • віза на 1 рік.

Загальна сума: $2 500

Студент, який не досяг 18 років, оплачує додатково опікунство від китайської сторони у розмірі 290 доларів США та зворотний депозит 100 доларів США.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ