Privates Aufbaugymnasium Iserlohn

Privates Aufbaugymnasium Iserlohn
Розташування
м. Ізерлон, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 12 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Школа Privates Aufbaugymnasium Iserlohn була заснована у 1968 році і спочатку розміщувалася в замку Хердінген, але згодом вона розрослася і знадобилося більше місця. Зараз школа розташовується біля мальовничого озера Зайлерзее у місті Ізерлон на землі Північний Рейн-Вестфалія.

Цей навчальний заклад дещо відрізняється від традиційних німецьких гімназій. Сюди приймають дітей із 7 класу, причому не обов’язково перед цим навчатись у гімназії. Часто діти після переходу з початкової школи не можуть відразу адаптуватися до високих вимог гімназії, також може змінитися мотивація або можливості сім’ї. Школа Privates Aufbaugymnasium Iserlohn дає можливість отримати абітур після 13 років навчання та продовжити навчання в університеті. Після 10 класу складається іспит на здобуття неповної середньої освіти (Mittlere Reife), після чого можна вступити до коледжу. Таким способом, школа пропонує здобуття середньої освіти в Німеччині для дітей з різним рівнем початкової підготовки.

Для школярів складений план дня, який передбачає час на навчання, відпочинок, спілкування та ігри. Правила для школярів дуже зрозумілі та чіткі, що допомагає легко слідувати їм й ефективно планувати день. Майже всі учні школи живуть у гуртожитку, де вони перебувають під наглядом вихователів. У школі намагаються поєднати ідею злиття навчання з життям у гуртожитку, мотивують школярів усвідомити відповідальність за ефективність власного навчання. З боку вихователів йде постійна робота над розвитком талантів і здібностей учнів. Їх вчать також розпізнавати свої слабкі сторони та постійно працювати над власним розвитком. Для більш глибокого розслаблення та відкриття своїх справжніх потреб школярів навчають технікам самогіпнозу та аутотренінгу.

Школа добре оснащена спортивним інвентарем та сучасними спортивними залами, студіями для проведення гуртків за інтересами. Кожен учень може собі вибрати заняття до душі – командні чи індивідуальні види спорту, гра у шкільному театрі, створення цікавих та оригінальних речей своїми руками чи соціальна робота.

Кількість учнів у школі: 190, з них 80 хлопчиків та 70 дівчаток проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 10-19, у середньому 15.

Мови/предмети, що вивчаються: англійська (з 7-го класу, продовження курсу), латина або французька (з 7-го класу), французька або іспанська (з 11-го класу).

Програми: середня школа (7-13 класи).

Сертифікати:

  • після закінчення 10 класу: сертифікат про неповну середню освіту (GCSE O-levels);
  • по закінченню 13 класу: сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: баскетбол, футбол, волейбол, плавання, бадмінтон, настільний теніс, теніс, верхова їзда, гольф, ролики, хокей, гірські велосипеди, театральний гурток, концерти, фільми та лекції.

Гуртки: режисерський, велосипед, кулінарний гурток, соціальна робота, фотографія, декоративно-ужиткове мистецтво, плавання.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ