Підготовча школа Rancho Solano

Підготовча школа Rancho Solano
Розташування
м. Скоттсдейл, Грінуей, Пеорія, Гілберт, Аризона, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 15
Програми
Детальна консультація

Rancho Solano Preparatory School

Rancho Solano Preparatory School – це приватна елітна школа-пансіон в Аризоні, що приєдналася до групи елітних шкіл-пансіонів Meritas family of schools у 2007 році. Як відомо, ці школи мають дуже високі академічні стандарти, а також чудові умови для навчання, проведення дозвілля та життя учнів. Школа розташовується в чотирьох кампусах: Грінвей, Гілберт, Гілкрест і Вентура. Кампус Вентура має в своєму розпорядженні новітнє технологічне оснащення, ресурси для занять спортом і позакласної діяльності та призначений для навчання учнів 6-12 класів. Школа отримала акредитацію від AdvancED (Комісії якості освіти у світі) та NIPSA (Національною Незалежною Асоціацією Приватних Шкіл).

Програми

Іноземні студенти мають можливість навчатися в Rancho Solano Preparatory School з 9 класу за програмами:

  • High School (студенти можуть створити індивідуальний план навчання, що включає як обов’язкові предмети, так і предмети на вибір. По закінченню програми, студенти складають іспит SAT для отримання диплома про закінчену середню освіту High School);
  • International Baccalaureate (IB) Diploma Programme ─ це Міжнародна програма навчання в середній школі, складна академічно, після закінчення якої, студент може вступити до будь-якого університету в будь-якій країні світу.

Кампус

Кампус школи має в своєму розпорядженні: студії для занять різними видами мистецтва; магазин; комп’ютерні лабораторії; танцювальні та спортивні зали; бібліотеки з мультимедійними технологіями; музичні та вокальні студії; баскетбольні, бейсбольні, софтбольні поля; бігові доріжки; тенісні корти; тренажерні зали; басейни.

Проживання

Студенти проживають у резиденціях недалеко від навчального кампусу в кімнатах по 2-4-ри людини. Усі резиденції мають WI-FI. Апартаменти мають усе необхідне для відпочинку та навчання.

Спортивні заняття та дозвілля учнів

Учні регулярно беруть участь в екскурсіях у музеї, ходять у театри, на виставки, їздять у туристичні поїздки. Студенти можуть брати участь у волонтерських проєктах, у роботі студентського самоврядування, спільнотах за інтересами та спортивних заходах. У школі організовано безліч клубів за інтересами. Спортивні заняття входять в обов’язкову програму школи.

  • Навчання, проживання та харчування: $41 500 на рік;
  • Реєстраційний збір: $150;
  • Депозит: $3000;
  • Додаткові обов'язкові витрати (книжки, форма, телефонний план у школі, проживання в День Подяки та весняні канікули, збір за технологічне обслуговування) ─ $6 000;
  • Трансфери до/зі школи.

Додатково оплачуються:

  • Авіапереліт;
  • Консульський збір;
  • Послуги компанії "Study Bridge".
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ