Пекінський Університет Науки та Інформаційних Технологій

Пекінський Університет Науки та Інформаційних Технологій
Розташування
м. Пекін, Китай
Тип школи
ВНЗ
Мови
китайська
Програми
Детальна консультація

Пекінський Університет Науки та Інформаційних Технологій було створено 26 березня 2008 року, складається з колишнього Пекінського Промислово-Механічного Інституту та Пекінського Інформаційно-Технічного Інституту, основний напрямок Університету становить технічний та управлінський інститут. Основна мета – виховання прикладних професій гарної якості. Університет вважається вищим навчальним закладом загального зразка з повним навчальним днем.

У складі Пекінського Інформаційного та Науково-Технічного Університету 32 спеціальності повного навчання, зараз в університеті близько 12 000 студентів, близько 1000 аспірантів, близько 11 000 студентів загального повного навчання. В університеті понад 1400 викладачів та службовців. Педагогічний склад університету 103 викладачі, 15 професорів та 34 доценти, 34 викладачі зі ступенем доктор.

Пекінський Університет Науки та Інформаційних Технологій пропонує такі програми для іноземних студентів (на базі 11 класу):

1. Річні курси китайської мови для іноземних студентів.

Заняття з понеділка по п’ятницю, 4 уроки на день (20 уроків на тиждень, стандартний курс).

Після річних курсів китайської мови студенти можуть скласти іспит HSK. HSK – стандартизований кваліфікаційний іспит з китайської мови для осіб, які не є носіями китайської мови, а саме іноземних студентів, зарубіжних китайців та представників етнічних меншин, які проживають у КНР.

2. Бакалаврат, факультет економіки та менеджменту.

Спеціальність – економіка (міжнародна торгівля).

Після навчання китайської мови протягом семестру студенти складають внутрішній іспит на знання мови. За умови успішного складання іспиту студент отримує можливість зарахування на перший курс за спеціальністю з другого семестру та починає вивчати предмети за спеціальністю. Ті студенти, хто не склав іспит, продовжують навчання на мовному курсі.

Тривалість навчання: 4 роки, після чотирьох років навчання студенти отримують диплом бакалавра (за умови успішного складання іспиту).

Факультет економіки та менеджменту включає два напрямки навчання: економіка та менеджмент, за такими спеціальностями: бухгалтерський облік, фінансове управління, управління на підприємствах, управління людськими ресурсами, економіка ринкового збуту.

Територія кампуса університету включає всі навчальні корпуси, гуртожитки, бібліотеку, стадіон, спортивний комплекс, їдальню.

Проживання: гуртожиток для іноземних студентів знаходиться на території кампусу університету. Студентам пропонуються 2-місні кімнати для розселення готельного типу, обладнані всіма необхідними меблями, в кімнаті є телевізор, холодильник, кондиціонер, душ та санвузол. На поверсі гуртожитку є спільна кухня, за бажанням студенти можуть готувати самі. У гуртожитку є пральні машини для загального користування.

Навчання на бакалавраті – $3 600.

Додаткові витрати – $2 800 (проживання у 2-місній кімнаті, підручники, реєстрація за місцем перебування, медичний огляд, держ. медична страховка (необхідна для оформлення студентської візи), віза на 1 рік).

З 2-го року стипендія 20 000 юанів, стипендія виплачується 1 раз на рік у листопаді.

Загальна сума навчання – $6 400.

Студент, який не досяг 18 років, оплачує додатково опікунство від китайської сторони у розмірі $290.

Навчання на магістратурі:$4 000.

Проживання: $1 800.

Вартість заявки: 500 юанів.

Додаткові витрати не входять у вартість програми (віза, книги, медогляд).

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ