Pattison High School

Pattison High School
Розташування
м. Ванкувер, Канада
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 7
Програми
Детальна консультація

Pattison High School була заснована не так давно – у 2003 році, але за цей період вже набула репутації однієї з найкращих приватних канадських шкіл. Школа акредитована Міністерством освіти провінції Британська Колумбія та видає канадські дипломи про середню освіту, які визнаються у всіх ВНЗ Північної Америки та Європи. Програма навчання розрахована на школярів 8-12 класів і включає цілу низку обов’язкових і факультативних предметів. Викладачі школи також безкоштовно пропонують додаткові заняття з підготовки до випускних іспитів і вступу до ВНЗ. За два роки до випуску студенти визначаються із майбутньою професією та бажаним університетом, і в цьому їм значно допомагають радники з освіти. Вони також разом із учнем складають оптимальний план занять, щоб отримати максимум від запропонованих курсів і факультативів.

Ще однією перевагою школи Паттісон є невеликі класи – щонайбільше 15 осіб. Так, усі учні можуть розраховувати на увагу вчителя, ставити запитання та брати участь у роботі на уроці. Найкращі студенти школи отримують стипендію. Всі учні школи успішно складають випускні іспити і 70% з них вступають до найкращих університетів країни та світу. Серед популярних у випускників ВНЗ такі навчальні заклади, як університет Торонто, університет Квінс, університет Вікторії, Йоркський університет, університет Мічігану (США), університет Род Айленда (США) та інші.

За роки роботи школу закінчило понад 2000 осіб. На даний момент тут навчаються студенти з 18 країн світу, які можуть вступити до школи не лише на початку навчального року, а й у січні чи травні. Для них у школі проводяться інтенсивні заняття з вивчення англійської мови, що розвивають усі основні навички – читання, письмо, говоріння та аудіювання. Також у школі є програма для навчання студентів віком від 18 років, якщо у них виникла потреба в отриманні канадського диплома про середню шкільну освіту.

На території шкільного кампусу знаходяться навчальні корпуси та вся необхідна інфраструктура. Шкільні класи мають продуманий дизайн та обладнані сучасними комп’ютерами. На кампусі є наукові лабораторії, зали та майданчики для занять спортом, тренажерний зал, басейн, студії для занять образотворчим мистецтвом, фотографією, прикладними мистецтвами.

Обов’язкові предмети для випускників: англійська мова, соціальні науки, природничі предмети, математика, фізкультура, планування, прикладне мистецтво.

Вибіркові предмети для випускників: біологія, хімія, фізика, математика, фізкультура, образотворче або прикладне мистецтво.

Дозвілля

У школі працює 19 клубів і секцій, в яких студенти можуть займатися за напрямами, що їх цікавлять. Працюють спортивні секції, музичні, танцювальні, наукові та психологічні групи, а також заняття з робототехніки, конструювання, шахів і мистецтв. Учні також випускають шкільну газету та організовують роботу студентської ради. Підлітків також мотивують займатися волонтерством і допомагати місцевій спільноті.

Досить часто школа Паттісон організовує різноманітні екскурсії та поїздки, спортивні змагання та культурно-розважальні заходи. Студенти з величезним задоволенням і самі беруть участь у підготовці тематичних вечорів і свят.

Проживання та харчування

Іноземні студенти на час свого навчання у школі Паттісон розміщуються у перевірених канадських гостьових сім’ях. Це допомагає встановити дружні стосунки, краще зрозуміти місцеву культуру та спосіб життя і, звичайно ж, удосконалити знання англійської мови. Студенту надають окрему мебльовану кімнату, де обов’язково є ліжко, стіл, стілець, шафа, лампа. Пранням і прибиранням своєї кімнати студент займається сам, а сім’я надає йому необхідну побутову техніку – пральну машину, сушарку, пилосос.

Харчування надається сім’єю і складається зі сніданку, обіду, вечері та перекусів. Усі гарячі страви готує сім’я, а студент може приготувати собі сніданок сам. Сім’я готує з урахуванням смакових уподобань свого гостя.

Вартість навчання: 24.480 канадських доларів + 300 канадських доларів за реєстрацію.
Проживання: 1001200 канадських доларів на місяць.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ