Pangbourne College

Pangbourne College
Розташування
м. Пенборн, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 11 до 18
Програми
Детальна консультація

Заснований у 1917 році як Коледж морської справи, Пенборнський коледж зазнав цілої низки змін за роки свого існування. З 1996 року він відкрив свої двері для дівчат та адаптував свою програму до британських загальнонаціональних освітніх вимог. Коледж розташований на 230 акрах у мальовничій сільській місцевості, неподалік Редінга. При цьому зручна транспортна розв’язка дозволяє легко дістатися як до старовинного Редінга, так і до столичного Лондона.

На сьогоднішній день у школі навчається близько 420 студентів з Англії та інших країн світу.

Переваги навчання

Навчання проходить у невеликих класах по 8-12 осіб.

Навчальні програми з музики, драми та образотворчого мистецтва відрізняються високим рівнем викладання та користуються великим попитом серед студентів.

Учні школи мотивують брати на себе відповідальність і на моделі шкільного співтовариства вони вчаться займати активну життєву позицію в майбутньому. Спеціальна шкільна програма лідерства допомагає кожному студенту знайти свою роль – чи це допомога молодшим школярам, ​​організаторська робота чи робота в групах над поставленими завданнями.

У кожного студента є свій персональний куратор, який працює зі студентом протягом усього періоду навчання та консультує його з питань навчання, вибору майбутньої кар’єри та університету, складання іспитів, а також особистісного розвитку.

Більшість випускників школи продовжують своє навчання в університетах Великобританії, невелика їхня частина вступає до Коледжу мистецтв або Школи акторської майстерності.

Влітку на території школи діє мовний та спортивний табір, що може бути чудовою нагодою познайомитися зі школою та підтягнути знання англійської мови.

У школі регулярно проводяться змагання з різних напрямків, таких як спорт, академічні досягнення, змагання між резиденціями за порядок та організацію заходів. Це робить шкільне життя насиченим та цікавим.

На уроках школярі широко використовують комп’ютери та гаджети для виконання завдань. Такий підхід сприяє підтримці інтересу до навчання у сучасних школярів та дозволяє принагідно освоювати нові технології.

Програми

Молодша середня школа, GCSE, A-level, BTEC (бізнес та технологічна освіта).

Предмети рівня A-level

Мистецтво, біологія, хімія, античність, англійська мова, режисура, географія, історія, математика, комп’ютерні науки та інформатика, акторська майстерність, економіка та бізнес, сучасні іноземні мови (німецька, французька, іспанська), музика, фізкультура, фізика , психологія, релігієзнавство.

Позакласні заходи

По середах та суботах у школі короткий навчальний день, а друга половина дня присвячена спортивним заходам або заняттям у групах за інтересами. У неділю студенти часто вирушають на екскурсії. Вони можуть відвідати Оксфорд, Редінг, Бейзінгстоук, з’їздити в Лондон і покататися на знаменитому оглядовому колесі London Eye, сходити в Олімпійський парк Queen Elizabeth або галерею Tate, відправитися в один з розважальних парків або за покупками. Регулярно для школярів влаштовують танці, спільний перегляд фільмів, музичні вечори чи театральні вистави.

Клуби з інтересів

Оркестр, джазовий оркестр, ансамблі різної спрямованості, два хори, образотворче мистецтво, кулінарія, драмгурток, конструкторсько-технологічний гурток, садівництво, морська справа, вивчення французької культури, програма для обдарованих дітей, їзда на гірських велосипедах, фотографія.

Спорт

Крикет, хокей, нетбол, веслування, регбі, футбол, теніс, баскетбол, настільний теніс, верхова їзда, гольф, фітнес.

Проживання та харчування

Понад половину студентів школи не лише навчаються, а й живуть на території школи. Всього на кампусі 7 резиденцій, одну з яких (Dunbar) займають учні молодшої середньої школи, а в шістьох інших (Harbinger, Hesperus, Illawarra, Macquarie, Port Jackson and St George) розміщуються студенти середньої та старшої школи. Юнаки та дівчата живуть у різних резиденціях, зазвичай у кімнатах на кілька людей. У кожному будинку є спільна кімната для відпочинку та ігор, простора кухня та їдальня. Усі студенти снідають, обідають та вечеряють за принципом шведського столу. Меню дуже різноманітне і включає супи, холодні і гарячі страви, салати, фрукти і десерти. У меню обов’язково є блюда для вегетаріанців.

 

£11,730 за семестр (навчання, проживання та харчування) та £150 за реєстрацію.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ