Oxford Tutorial College

Oxford Tutorial College
Розташування
м. Оксфорд, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 14
Програми
Детальна консультація

 

Oxford Tutorial College – приватна старша школа, яка пропонує навчання студентам Великобританії та всього світу. Прекрасна репутація, яку коледж набув за роки свого існування, ґрунтується на значних успіхах учнів. Важливим є і вдале розташування школи. Вікторіанські навчальні будівлі коледжу знаходяться у світовому центрі освіти – Оксфорді, в кроковій доступності від головної вулиці з численними музеями, галереями, магазинами та книжковими лавками.

Переваги

Віддані своїй справі викладачі з багаторічним досвідом вміють пробудити в школярах бажання навчатися та ефективно організувати навчальний процес.

Школярі займаються за індивідуальним планом у невеликих групах і можуть самі вибирати предмети та їх кількість. У цьому їм допомагає консультант з освіти, який враховує схильність студента, його успіхи та плани на подальшу освіту.

Oxford Tutorial College має чотири навчальні будівлі з першокласним оснащенням, бібліотекою, арт студією, двома науковими лабораторіями, біологічною лабораторією, комп’ютерним залом зі швидкісним Інтернетом.

По приїзду іноземних студентів знайомлять зі школою та містом протягом перших двох днів, проводять ознайомлювальну екскурсію та консультацію з різних організаційних питань. Перед початком навчального року відбувається вечірка знайомств з іншими студентами.

Студенти школи беруть активну участь у соціальних заходах, таких як інтернаціональні вечори, новорічні вечірки, спільний перегляд фільмів та ін. Також регулярно працюють гуртки та секції за інтересами, наприклад, хлопці із задоволенням грають у футбол чи настільний теніс, діти збираються разом для обговорення книг та фільмів, грають на музичних інструментах.

Програми навчання

GCSE (базова загальна середня освіта)

В основному студенти школи вже склали іспит на отримання сертифікату про базову середню освіту, але багато хто з них хотів би покращити свої показники або збільшити кількість предметів. Ця програма з додатковим фокусом на вихованні особистості, соціальній освіті та медичній освіті, а також з розширеною програмою з мистецтва розрахована на один рік. Студенти можуть вивчати до семи предметів, з яких обов’язковими є математика, англійська мова, англійська література та природознавство. Під час навчання використовується групова, самостійна та практична робота, а також виконання домашнього завдання.

A-level (повна загальна середня освіта)

Школа розробила три варіанти навчання за програмою A-level: традиційний дворічний курс, однорічний та п’ятисеместровий курс. Є також курс підготовки до перескладання іспитів. Перед початком навчання школярі консультуються із спеціалістом у виборі предметів. Програма школи пропонує на вибір 41 предмет з п’яти напрямків – бізнес та IT, мистецтво та музика, гуманітарні та соціальні науки, математика та природничі предмети, сучасні іноземні мови. Навчання ведеться у невеликих групах, у яких лекції чергуються з практичними та індивідуальними заняттями. Така методика сприяє постійному контролю за успіхами та пробілами у знаннях кожного учня.

Рада з ділової та технічної освіти (BTEC)

Програма, визнана на міжнародному рівні, представлена ​​у школі трьома рівнями: BTEC рівень 2, BTEC рівень 3, BTEC PLUS.

Курс присвячений темі ведення бізнесу і включає розділи з маркетингу, управління кадрами, фінансів, економіки, підприємництва. Інформація курсу базується на реальних прикладах ведення бізнесу та передбачає безліч практичних занять.

Повторення пройденого матеріалу під час Великодніх канікул.

Спеціальний курс розроблено для повторення пройденого матеріалу для складання іспитів A-level, GCSE та Cambridge Pre-U. Завдяки маленьким групам викладачі мають можливість приділити увагу кожному учню, а також опрацювати питання екзаменації. Залежно від предмета курс триває 4-6 днів, протягом яких студенти інтенсивно займаються обраним предметом, проходять пробний тест та освоюють техніки складання іспиту.

Проживання та харчування

Школа передбачає три варіанти проживання. Студенти 15-18 років розміщуються у резиденції з персоналом. Житловий фонд цієї резиденції включає 31 окрему кімнату з ванною. Всі кімнати повністю мебльовані – тут є ліжко, стіл, стілець, шафа, тумбочка. Для спілкування передбачена спільна кімната з диванами, столом та стільцями, телевізором та різними іграми. На першому поверсі знаходиться їдальня, де студенти снідають та вечеряють. Резиденція знаходиться під відеоспостереженням, а персонал обов’язково перевіряє час виходу та повернення до резиденції.

Студенти з 18 років можуть проживати в резиденції для старшокласників, яка представляє собою три таунхаузи, що спільно розташовані. Усього тут 17 кімнат, а також три великих добре обладнаних кухні та зони відпочинку. Студенти цієї резиденції готують самі.

Ще один варіант розміщення – проживання у гостьовій сім’ї. Тут студент отримує окрему кімнату та харчування за принципом напівпансіону. Всі гостьові сім’ї перевірені школою та гарантують приємне та комфортне проживання.

Вартість навчання: GCSE £21,000 на рік.

A-level £24,250 на рік за три предмети.

Додатково оплачується £350 за реєстрацію та на депозиті має бути £2500.

Вартість проживання та харчування: від £5,952.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ