NY ELS Adelphi University

NY ELS Adelphi University
Розташування
м. Нью-Йорк, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 17
Програми
Детальна консультація

Центр ELS у Нью-Йорку розташований на території Adelphi University в сучасній офісній будівлі на Мангеттені. Перебуваючи в модному Сохо, за кілька кварталів від Чайнатаун і Трібека та на відстані пішої прогулянки від Грінвіч Віллідж, студентам ELS доступні й осередки світового мистецтва, театри, розважальні заклади, ресторани й магазини, – усе, що тільки можна знайти в найбільшому та найрізноманітнішому місті Америки. New York City сьогодні – це понад 17.000 ресторанів, сотні музеїв міжнародного значення і, звісно ж, безліч бутиків, супермаркетів із товарами з усього світу.

Adelphi University – один із найкращих університетів північно-східного регіону США (Princeton Review, 2005 і 2006). Adelphi University згадується в престижному списку “Найвигідніших пропозицій” довідника Fiske Guide to Colleges як університет, що надає своїм студентам доступ до найрізноманітніших ресурсів за розумну плату за навчання.

Переваги ELS:

 • Школа ELS – лідер у галузі викладання англійської мови та підготовки студентів до подальшого навчання в університетах США;
 • Найбільша постійно зростаюча мережа з більш ніж 54-х центрів по всій території США;
 • Партнерство з 600 університетами США;
 • Прекрасні умови проживання в студентських резиденціях і сім’ях;
 • Учні ELS під час навчання абсолютно безкоштовно можуть користуватися всіма ресурсами університету;
 • Гарантований вступ до університету (тільки ELS пропонує три чітко окреслених способи виконання вступних вимог університетів і коледжів США до рівня знань англійської мови) + комплексні послуги з підбору університетів;
 • Насичена культурно-розважальна програма.

Додаткові можливості:

 • можливість відвідувати заняття вишу для студентів високих рівнів навчання;
 • можливість додаткової практики мови та знайомства з американцями за допомогою участі у волонтерських програмах.

Рекомендовані програми навчання

Програма англійської мови для академічних цілей

Програма ELS англійської мови для академічних цілей надає студентам можливість сконцентруватися на академічних навичках, необхідних для успішного навчання в американському виші. 30 занять по 50 хвилин на тиждень.

Програма англійської мови для загальних цілей

За допомогою цієї програми ви зможете покращити свою англійську, концентруючись на розвитку навичок, необхідних для щоденного спілкування в різних життєвих і ділових ситуаціях. Чотири ранкових заняття спрямовані на розвиток основних мовних навичок: сприйняття мови на слух, говоріння, читання і письмо. Два заняття з блоку курсів розвитку навичок у другій половині дня дадуть вам змогу закріпити вивчений вранці матеріал за допомогою комунікативних завдань, що базуються на реальних життєвих ситуаціях. 30 занять по 50 хвилин на тиждень.

Напівінтенсивна англійська

Напівінтенсивна програма ELS ідеально підходить тим учням, які хочуть вивчити англійську мову і водночас мати достатньо часу для відвідування найближчих міст і визначних пам’яток. Уроки проходять у першій половині дня. Друга половина дня вільна, учні можуть використовувати її на власний розсуд, застосовуючи набуті знання в англійській мові. 20 занять по 50 хвилин на тиждень.

Мандрівник по США

Якщо ви плануєте коротку поїздку до США на відпочинок і хотіли б включити в програму кілька уроків англійської мови, наша програма “Мандрівник по США” – якраз те, що вам потрібно! Вранці ви вивчатимете англійську мову, а в другій половині дня – застосовуватимете її на практиці, милуючись краєвидами та відвідуючи місцеві визначні пам’ятки. 15 занять по 50 хвилин на тиждень.

Комплексна програма підготовки до TOEFL® iBT

Учні на практиці набудуть інтегрованих навичок письма та усного мовлення, покращать читання та письмо, а також засвоять прийоми та стратегії складання тесту, що дасть їм змогу успішно скласти TOEFL® iBT.

Програма ELS з підготовки до тесту GMAT®

Пройшовши програму ELS з підготовки до тесту GMAT®, учні з хорошими знаннями в бізнесі та англійській мові можуть досягти наступного рівня, вивчивши унікальну логіку GMAT®.

Програма ділової англійської

Програма ділової англійської мови ELS охоплює такі навички: ведення презентацій, участь у зборах, ведення переговорів, викладення своєї позиції та її обґрунтування, використання ділової лексики та ідіоматичних зворотів у спілкуванні на теми, що пов’язані з роботою. Учні також практикуються в таких важливих навичках письмової мови, як створення звітів і зведень.

Надінтенсивна англійська

Програма надінтенсивної англійської мови ELS – найшвидший шлях до кращого володіння англійською мовою. Вона поєднує в собі високоінтенсивне індивідуальне навчання і програму, спрямовану на потреби конкретного учня. Курси складаються індивідуально на основі рівня володіння англійською мовою, передбачуваної мети застосування мови, бажаних результатів і наміченої тривалості навчання. Програма може починатися в будь-який понеділок і тривати від одного тижня до чотирьох і більше. Надінтенсивна програма складається з 20, 30 або 45 приватних 50-хвилинних уроків, що викладаються на основі розкладу з понеділка по п’ятницю.

Варіанти проживання

 • Проживання в резиденції поза студентським містечком;
 • Проживання в сім’ї.

Вартість програми: від $1150 за 4 тижні.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ