Новозеландські мовні центри

Новозеландські мовні центри
Розташування
м. Окленд, м. Веллінгтон, Нова Зеландія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 11
Програми
Детальна консультація

Створена в 1984 році школа NZLC (Новозеландські мовні центри) є одним із найбільших навчальних закладів ESL в Новій Зеландії і здатна запропонувати широкий вибір курсів англійської високої якості. NZLC є членом асоціації English New Zealand.

Місце навчального закладу в рейтингах

У 2013 році школа увійшла до шістки провідних мовних шкіл у Південній півкулі в рейтингу STM Star Awards.

Входить до Першої категорії мовних шкіл Нової Зеландії за шкалою NZQA, що дає студентам, які приїхали більш ніж на 14 тижнів, право також на неповний робочий день у країні.

Місцезнаходження, філії

Навчальні корпуси NZLC знаходяться в найбільших містах Нової Зеландії – Окленді та Веллінгтоні. Корпус, що розташований у Крайстчерч (східне узбережжя Південного острова), закритий через землетрус 2011 року і відновленню, мабуть, не підлягає; у перспективі планується збудувати тут новий кампус.

Оклендський кампус стоїть на березі затоки Вайтемата (Waitemata Harbour) за п’ять хвилин ходьби від центру міста – вежі Sky Tower. Доїхати з аеропорту до школи можна за 40 хвилин.

Кампус у Веллінгтоні також розташований у самому центрі, буквально за хвилину ходьби від центрального автовокзалу.

Кількість студентів

У середньому в оклендському відділенні NZLC одночасно навчаються близько 250-300 осіб. Ще від 60 до 80 осіб здобувають освіту у відділенні школи у Веллінгтоні.

Основні напрямки навчання

Англійська мова в усіх її проявах. Після закінчення навчання студенти складають або внутрішні іспити, або тести за стандартами IELTS, TOEFL та/або TOEIC (тільки в Окленді).

Програми навчання

NZLC пропонує величезний вибір мовних програм, зокрема академічну англійську, повсякденну англійську, професійні курси підготовки вчителів англійської мови, а також групові тури та мовні програми для дітей віком від 11 до 17 років.

NZLC є акредитованим центром системи Cambridge Tests. Підготовка до складання іспитів за програмою Кембриджського університету триває 10-12 тижнів.

Вимоги до абітурієнтів

Англійська мова викладається тут для студентів з будь-яким початковим рівнем знань.

Термін навчання

Термін навчання залежить від вибраної програми. Почати навчання з курсу повсякденної англійської можна з будь-якого понеділка.

  • Стандартна тривалість курсу «Англійська для бізнесу» – 10 тижнів.
  • Тривалість курсу «Англійська для викладачів» становить 4-5 тижнів.
  • Тривалість курсів для дітей та підлітків починається від двох тижнів.

Інфраструктура та проживання

Проживання можливе в окремих апартаментах, хостелі, сім’ї або навіть на фермі (за запитом).

NZLC проводить різноманітні культурні, спортивні та екскурсійні заходи, зокрема плавання, розмовний клуб у барі, уроки серфінгу, барбекю та відвідування музеїв. Усе це є чудовим способом знайти друзів та отримати необхідну практику в англійській мові поза класом.

Цікаві факти

На території школи можна говорити лише однією мовою – англійською. Кожні п’ять тижнів викладачі пропонують студентам придумати власні методи контролю спілкування в школі тільки англійською мовою.

Однією з найпопулярніших послуг школи NZLC вважається спеціальна програма Pathway Programme, оскільки вона дозволяє студентам школи вступати до провідних навчальних закладів Нової Зеландії без складання іспитів IELTS.

Програма City Link дає студентам можливість отримання безкоштовних авіаквитків для подорожі між Оклендом та Веллінгтоном, але лише у випадку загальної тривалості курсу не менше 12 тижнів з навчанням у кожному з двох центрів NZLC не менше чотирьох тижнів.

Вартість повного курсу залежить від його суті та тривалості.

Разовий реєстраційний внесок 200 новозеландських доларів.

Спільна англійська: від 360 до 380 доларів на тиждень.

Курси підготовки до IELTS та TOEFL: 370-380 доларів на тиждень.

Курси підготовки до FCE/CAE: 3800 доларів за 10 тижнів, 4180 – за 12 тижнів.

Вартість навчання дітей та підлітків залежно від програми: 380-540 доларів на тиждень.

Повна вартість курсів для викладачів: 2500-3050 доларів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ