Notre-Dame International High School

Notre-Dame International High School
Розташування
м. Верней-сюр-Сен (38 км від Парижа)
Тип школи
ВНЗ
Мови
французька, англійська
Вік
від 14
Програми
Детальна консультація

Notre-Dame International High School це приватна американська міжнародна школа в тихих околицях Парижа. Студенти з усього світу мають можливість здобути тут освіту з 9 по 12 класи та випуститися зі школи з дипломом американського зразка. NDIHS знаходиться в будівлі великої французької школи Notre-Dame Les Oiseaux у безпечному зеленому паризькому передмісті, тому студенти мають можливість контактувати з французькими підлітками.

Notre-Dame International High School

На даний момент за американською програмою навчається близько 50 осіб із 20 країн світу. Унікальною Notre-Dame International High School робить те, що студенти можуть здобувати тут освіту англійською мовою за американськими стандартами та паралельно вивчати французьку мову та знайомиться з багатою культурою Франції. Такий досвід може бути дуже корисним у подальшому навчанні та побудові кар’єри.

Переваги

Школа чудово обладнана і щороку вкладаються значні суми на продовження модернізації. У школі є сучасне наукове обладнання, лабораторії для проведення дослідів, комп’ютерні класи та бібліотека.

Для занять спортом у розпорядженні школярів 2 футбольні поля, бігові доріжки, два спортивні зали для баскетболу, гандболу, волейболу, бадмінтону та інших спортивних ігор, окремий зал для фітнесу. Додатково студенти школи можуть відвідувати міські спортивні секції та клуби.

На території шкільного кампусу є амфітеатр, студія з LCD проектором та DVD плеєром для творчих занять, а також театр та музичний зал. Для студентів, які хочуть навчитися грати на музичному інструменті, проводяться індивідуальні заняття на базі школи.

Співвідношення викладачів та студентів варіюється від 1 до 6 і до 1 до 25. Невеликі класи сприяють створенню тісніших відносин між учнями та вчителями та гарантують персональну увагу кожному.

Програма школи організована у такий спосіб, що студенти мають час на навчання та на факультативні заняття у другій половині дня. Крім того, учні школи можуть відвідувати цікаві культурні заходи, такі як опера, концерти, театри, Лувр, ярмарок університетів. Влітку та під час шкільних канікул для студентів організовуються екскурсії Європою та Францією.

З вересня 2018 року школа відкриває програму для отримання міжнародного диплома про повну середню освіту.

Перед початком навчання студенти можуть пройти літній 2-тижневий курс вивчення французької мови. Він допоможе легше адаптуватися в країні та вивчити базову лексику, необхідну для перебування у Франції.

Шкільні предмети: американська література, світова література, мовна комунікація, що пояснює читання та письмо, алгебра, початок аналізу, біологія, хімія, фізика, науки про навколишнє середовище, американський політичний устрій, географія, історія США, світова історія, економіка, європейська історія, французька мова, образотворче мистецтво, музика, філософія, світові релігії, медіа та технології, фізкультура, охорона здоров’я, підготовка до навчання в коледжі.

Клуби та спільноти з інтересів

Студентська рада, модель ООН, гурток робототехніки, фітнес, міні-футбол, ушу, біг, скелелазіння, драмгурток, хор, секція образотворчого мистецтва та культури, індивідуальні уроки музики.

Проживання та харчування

Для проживання студентів школа збудувала резиденцію на зеленій території у 13 га. Проживати тут студенти можуть із 15 років. Розміщують учнів переважно по двоє в затишних двомісних кімнатах. Душові знаходяться на поверсі. Є в резиденції й кімнати відпочинку з телевізором та комфортабельними диванами і кріслами, а також комп’ютерна кімната та музичний клас. На території всієї резиденції є доступ до Інтернету, але після 23.00 користуватися комп’ютером не дозволено. На час канікул резиденція закривається, а студенти роз’їжджаються додому. Харчування надається за принципом повного пансіону: сніданок, гарячий обід, полуденок та гаряча вечеря. Студенти можуть також перекусити в кафетерії, асортимент якого складається зі свіжої французької випічки, печива та тістечок, піци, салатів, сендвічів, пончиків, йогуртів, гарячих і холодних напоїв.

Ще одним варіантом розміщення є проживання у гостьовій сім’ї. Цей варіант варто обов’язково розглянути тим студентам, які хочуть покращити знання французької мови та побачити життя французів зсередини. Рекомендовані гостьові сім’ї приймають школяра у свою сім’ю та проводять із ним час після школи або у вихідний день, що допомагає легше адаптуватися до нової культури. У сім’ї підліток отримує окрему кімнату та повноцінне триразове харчування.

Вартість навчання: 14 990 EUR.

Вартість проживання та харчування: від 6 000 EUR.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ