North Broward Preparatory School

North Broward Preparatory School
Розташування
м. Коконат-Крік, Флорида, США
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Вік
від 9
Програми
Детальна консультація

Школа North Broward Preparatory School – елітна приватна школа, заснована 1957 року, основною метою якої є ретельна підготовка учнів до успішного вступу в провідні вищі навчальні заклади країни та світу. Академічна програма школи в основному зосереджена на вільних мистецтвах і природничих науках. Дуже багато уваги в процесі навчання приділяється розвитку індивідуальних навичок і талантів учнів. Школа отримала акредитацію від Ради дитячих садочків Флориди (FKC), Ради незалежних шкіл Флориди (FCIS) та Асоціації шкіл і коледжів Південноамериканських штатів (SACS).

Школа North Broward Preparatory School

Програми

Школа North Broward Preparatory School надає три рівні програм. Це початкова школа, середня школа та вища школа. Іноземні студенти приймаються до школи з 15 років з умовою обов’язкового проживання в шкільній резиденції та можуть навчатися на програмах:

  • Advanced Placement (понад 20 спеціальностей) – академічна програма складається з дисциплін попереднього зарахування (Advanced Placement), атестаційних курсів (Honors courses) і факультативів на вибір учнів;
  • IB (можливість вибору 18 спеціалізованих предметів) є дворічним кваліфікаційним курсом старшої школи, по закінченню якого студенти отримують атестат, що визнається в усьому світі.

Кампус

Кампус школи обладнаний з максимальним комфортом. Основні будівлі молодшої та середньої школи і гуртожитки розташовані в Коконат-Кріку. Кампус старшої школи розташований у Корал-Спрінгс, за 15 хвилин їзди. Кампус школи має в своєму розпорядженні бездротовий інтернет, бібліотеки, художні майстерні, ігрові майданчики, спортзали, стадіон і поле для бейсболу, чотири плавальні басейни, тенісні корти, повністю обладнаний гуртожиток, їдальні та кафе.

Проживання

У школі North Broward Preparatory School була побудована комфортабельна резиденція спеціально для іноземних студентів. Учні проживають у 2-3-місних кімнатах зі зручностями. Хлопчики та дівчатка живуть в окремих резиденціях. Обидві резиденції цілодобово охороняються.

Спорт і розвиток

Діти мають можливість займатися різними видами спорту. Серед них: футбол, американський футбол, волейбол, бейсбол, фехтування, кроси, плавання, команда підтримки, гольф, хокей. Також вони можуть розвивати свої таланти в клубах і гуртках за інтересами.

Навчання (пансіон): $50.300 на рік;

Оплата супутніх витрат: $6000 на рік.

Додатково оплачуються:

  • Супутні витрати, пов'язані з навчанням і проживанням у США;
  • Візовий збір у посольстві;
  • Авіапереліт;
  • Трансфер;
  • Медичне страхування;
  • Послуги компанії "Study Bridge".
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ