Мовний центр Navitas

Мовний центр Navitas
Розташування
м. Бонді, Брісбен, Сідней, Дарвін, Менлі, Мельбурн, Перт, Австралія
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 16
Програми
Детальна консультація

Мовний центр Navitas

Мовний центр Navitas – це одна з найбільших та найпрестижніших мовних шкіл Австралії, із завидним переліком курсів для місцевих та іноземних студентів, адапційні послуги для емігрантів та біженців. Центри школи розташовані у 18 містах Австралії та Сінгапурі.

Кількість учнів: 25 000 студентів щорічно

 

Загальний курс англійської мови

Ідеально підійде тим студентам, хто бажає всебічно покращити знання англійської мови у відповідному темпі. Увага приділяється 4 основним навичкам – аудіювання, читання, письмо та говоріння. Є ранковий та вечірній курси. Тривалість курсу: 1-24 тижнів, 20 годин занять + 5 годин індивідуальних занять.

Вік: з 16 років.

Рівні: А1-С1.


 

Англійська мова для кар’єри

  Це багаторівневий курс для набуття навичок ділового спілкування. Курс починається із загального курсу англійської мови, який підготує до проходження 8-тижневого курсу ділової англійської. Після чого можна скласти іспит та отримати сертифікат, який визнається у всьому світі та підтверджує високий рівень знання мови та комунікативні вміння у діловій сфері. Головним плюсом цього курсу є можливість пройти стажування в одному із міст Австралії.


 

Ділова англійська мова

курс розрахований на 8 тижнів інтенсивних занять (20 годин занять та 5 годин на виконання додаткових завдань). Під час навчання студенти опрацьовують різні ділові ситуації, наприклад, проведення презентацій чи переговорів. Вимоги щодо вступу на курс: вільне володіння мовою (С1), мінімальний вік 16 років. Однією з переваг курсу є можливість складання широко визнаного у ділових колах іспиту BULATS.


 

Навчально-ознайомчі поїздки

Проводяться для учнів шкіл (з 13 років), університетів, коледжів, працівників компаній та корпорацій. Розмір групи може змінюватись від 12 до 100 осіб.

Учасники цієї програми 4 дні на тиждень відвідують курс англійської мови, в решту часу для них проводяться різні культурні заходи, такі як походи в арт-галереї, театри або екскурсії по місту, захоплюючі поїздки вглиб континенту або на узбережжя, у гори, природні печери. Культурна програма складається з урахуванням побажань та пріоритетів учасників та адаптується для кожної вікової групи.


 

Англійська мова для академічних цілей

Школа пропонує кілька рівнів цього курсу – починаючи з підготовчого рівня та закінчуючи рівнем для вступу до ВНЗ. Є й інтенсивний курс для студентів, які ось-ось розпочнуть навчання в коледжі. Перевагою цього курсу є можливість вступити до університету або коледжу, який є партнером школи. Таких навчальних закладів на території Австралії понад 50.


 

Англійська мова плюс

Серія курсів, яка поєднує вивчення англійської мови з додатковими цікавими навчальними програмами. Мовний центр Navitas пропонує такі опції:

 •     Фітнес
 •     Яхтовий спорт
 •     Серфінг
 •     Кулінарія
 •     Волонтерська робота з дельфінами
 •     Волонтерська екологічна програма захисту природи.

 

Підготовчі курси до іспитів

 •     Підготовчий курс до іспиту IELTS.
 •     Підготовчий курс до іспитів FCE, CAE або CPE
 •     Підготовчий курс до іспиту BULATS
 •     Підготовчий курс до іспиту TOEIC
 •     Підготовчий курс до іспиту PTE (Academic).

 

Проживання та харчування

Залежно від побажань студентів та місця проходження курсів студенти можуть вибрати проживання в австралійській сім’ї, у гуртожитку (м.Дарвін) або зняти житло у приватному будинку чи квартирі. Школа також надає послугу трансферу з аеропорту до місця проживання.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ