Мовні центри ELS США

Мовні центри ELS США
Розташування
м. Лос-Анджелес, Малібу, Берклі, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 16
Програми
Детальна консультація

ELS США найбільша мережа, що постійно зростає. Вона має більш ніж 54 мовні центри по всій території США і понад 50 років досвіду роботи.

Частина мовних центрів представлена у розділі “Курси англійської в США”, з повним переліком мовних центрів вас можуть ознайомити наші менеджери.

Мовні центри ELS США

ELS це:

  • Лідер у галузі викладання англійської мови та підготовки студентів до подальшого навчання в університетах США;
  • Найбільша мережа, що постійно зростає, складається з більш ніж 54 центрів по всій території США;
  • Партнерство з 600 університетами США;
  • Прекрасні умови проживання у студентських резиденціях та сім’ях;
  • Гарантований вступ до університету (тільки ELS пропонує три чіткі способи виконання вступних вимог університетів та коледжів США до рівня знань англійської мови) + комплексні послуги з підбору університетів;
  • Насичена культурно-розважальна програма.

Програми навчання

Англійська для академічних цілей.

Програма ELS англійської мови для академічних цілей надає студентам можливість сконцентруватися на академічних навичках, необхідних для успішного навчання в американському виші. 30 занять по 50 хвилин на тиждень;

Спільна англійська

За допомогою цієї програми ви зможете покращити свою англійську, концентруючись на розвитку навичок, необхідних для щоденного спілкування у різних життєвих та ділових ситуаціях. Чотири ранкові заняття спрямовані на розвиток основних мовних навичок: сприйняття мови на слух, говоріння, читання та письма. Два заняття з блоку курсів розвитку навичок у другій половині дня дозволять вам закріпити вивчений вранці матеріал за допомогою комунікативних завдань, що ґрунтуються на реальних життєвих ситуаціях. 30 занять по 50 хвилин на тиждень.

Напівінтенсивна англійська

Напівінтенсивна програма ELS ідеально підходить тим учням, які хочуть вивчити англійську мову і водночас мати достатньо часу для відвідування найближчих міст і визначних пам’яток. Уроки відбуваються у першій половині дня. Друга половина дня вільна, і учні можуть використовувати її на власний розсуд, використовуючи набуті пізнання в англійській мові. 20 занять по 50 хвилин на тиждень.

Мандрівник по США

Якщо ви плануєте коротку поїздку до США на відпочинок і хотіли б додати до програми кілька уроків англійської мови, наша програма «Мандрівник по США» — саме те, що вам потрібно! Вранці ви вивчатимете англійську мову, а в другій половині дня — зможете застосовувати її на практиці, милуючись видами та відвідуючи місцеві визначні пам’ятки. 15 занять по 50 хвилин на тиждень.

Комплексна програма підготовки до TOEFL® iBT

Учні на практиці набудуть інтегрованих навичок письма та усного мовлення, покращать читання та письмо, а також засвоять прийоми та стратегії здачі тесту, що дозволить їм успішно здати TOEFL® iBT.

Проживання:

  • У сім’ї;
  • На кампусі.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ