Міжнародна Бізнес-Школа СолБрідж Корея

Міжнародна Бізнес-Школа СолБрідж Корея
Розташування
м. Теджон, Південна Корея
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Знижки від 40 до 70% на навчання за IELTS від 5.5 та середній бал успішності від 10.

Заснована у 2007 році SolBridge International School of Business – одна з найзнаменитіших бізнес-шкіл Південної Кореї, що повністю здійснює навчання англійською мовою. СолБрідж пропонує програми бакалавриату та магістратури в галузі міжнародного бізнесу та ділового адміністрування (BBA та MBA) і магістратури в галузі маркетингової аналітики (MS in Marketing Analytics). Вся система навчання у Бізнес-Школі СолБрідж спрямована на виховання нового покоління міжнародних фахівців, бізнес-лідерів Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Міжнародна Бізнес-Школа СолБрідж Корея

СолБрідж надає можливість навчання за програмами бакалаврату магістратури за наступними напрямками:

 • Міжнародні фінанси та кредит;
 • Міжнародний менеджмент;
 • Міжнародний маркетинг;
 • Підприємницька діяльність (тільки бакалаврат) та Маркетингова аналітика (online Marketing + Big Data Management – master program).

Факти та цифри:

 • 1,166 студентів – представників 59 країн;
 • BBA – 90%, MBA – 10%;
 • 70% зарубіжних студентів – 30% корейців;
 • 85% професорсько-викладацького складу – доктори наук і фахівці міжнародного рівня з більш ніж 10 країн світу;
 • Американська модель навчання, сфокусована на особливості ведення бізнесу в різних регіонах світу, особливо у країнах Азії;
 • Обов’язкове вивчення корейської або китайської мов;
 • Широкі можливості участі у програмах обміну та подвійного диплому на вибір у 200 партнерських університетах світу;
 • Можливість отримати знижку на навчання від 30% до 100%;
 • Акредитації та нагороди: найпрестижніший «знак якості» бізнес-шкіл у світі – акредитація AACSB, грант від Міністерства Освіти, Науки та Технологій «Creative Korea Project» (5.1 млн. $).

Міжнародна Бізнес-Школа Кореї

70% з 1166 студентів, що навчаються на даний момент в СолБріджі, – представники 55 націй Азії (В’єтнаму, Індонезії, Індії, Китаю тощо), Центральної Азії та Росії, Африки (Морокко, Уганда), США та Європи (Німеччини, Франції, Нідерландів, Словаччини, Іспанії тощо). 85% академічного та викладацького складу – фахівці міжнародного рівня, які мають докторський ступінь у найпрестижніших ВНЗ Америки, Європи та Азії.

Американська модель навчання сфокусована на особливостях ведення бізнесу в Азії

Опираючись на класичну американську модель бізнес-освіти, СолБрідж пропонує унікальний навчальний план, що приділяє особливу увагу особливостям ведення міжнародного бізнесу загалом та в країнах Азії зокрема. Навчання націлене на формування у студентів фундаментальних знань про глобальні економічні процеси та практичні навички ділового адміністрування, ведення бізнесу та ринкових відносин в окремо взятих регіонах.

Можливість зарубіжних стажувань та другої освіти

СолБрідж надає своїм студентам можливість виїзду за кордон на навчання в рамках програм обміну, включеного навчання та отримання подвійного диплома у більш ніж 200 партнерських університетах. Студенти можуть провести 1-2 семестри з обміну без оплати навчання в університетах Канади, США, Австралії, Європи (включно з Росією), Індонезії, Китаї, Японії тощо.

ПРОГРАМИ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ ВВА (2+2 роки/3+1 рік) та МBA (1+1 рік) дають можливість здобути дві освіти за 4 (бакалавріат) або 2 роки (магістратура) у СолБріджі та в одному з нижчеперелічених закордонних вишів:

 • Bentley University, США;
 • California State University – Mонтерей, США;
 • Carleton University – Оттава, Канада;
 • Hull University Business School, Велика Британія;
 • ESC Rennes School of Business, Франція;
 • Burgundy School of Business, Франція;
 • University of Economics – Братислава, Словаччина;
 • Meiji University, Японія;
 • Beijing Foreign Studies University, Китай;
 • National University of Taiwan, Тайвань.

Програми подвійних дипломів особливо привабливі тим, що дають можливість студентам здобути другу освіту в престижних зарубіжних університетах на вибір за набагато меншу вартість. Наприклад, студент бакалаврату, бажаючий виїхати за дводипломною програмою до США до університету Бентлі з третього курсу, може заощадити до 60 000 доларів на вартості навчання за рахунок проходження 2-х перших років програми у СолБрідж. Деякі партнерські університети не вимагають додаткових витрат на навчання в рамках програм подвійних дипломів, що дозволяє студентам здобути другу освіту, зберігаючи знижку та оплачуючи навчання тільки в СолБрідж.

Центр кар’єрного зростання та можливості працевлаштування

За законодавством Республіки Корея іноземці – студенти, які прибувають у країні за довгостроковою навчальною візою, за наявності спеціального дозволу з боку Імміграційної Служби мають право працювати до 20 годин на тиждень (80 годин на місяць) у професійних сферах, пов’язаних з їхньою майбутньою спеціальністю. Академічний відділ спільно з Центром кар’єрного росту (СDC – Career Development Center) СолБрідж інформує студентів про можливість проходження стажувань у Кореї та за її межами, а також на початку кожного семестру на конкурсній основі надає від 80 до 100 робочих місць з неповною зайнятістю в університеті та на території кампуса для своїх студентів.

Окрім того, Центр кар’єрного росту за участю наукових керівників і кураторів організують зустрічі студентів з провідними спеціалістами та топ-менеджерами великих корпорацій і їх представництв, і виїзди на ярмарки праці, а також проводить майстер-класи з техніки проходження інтерв’ю у міжнародні компанії та корпоративної етики, і консультує студентів з питань профорієнтації на індивідуальній основі.
Акредитація та сертифікати СолБрідж

Розташування СолБрідж

СолБрідж знаходиться в м. Теджон, місті-мільйоннику Республіки Корея. Від столиці країни, Сеула, Теджон поділяє лише 55-хвилинна поїздка на швидкісному поїзді. Теджон – п’яте за величиною місто Кореї та широко відоме як «Силіконова Долина Азії», оскільки в ньому розташовано понад 30 дослідницьких та дослідно-конструкторських установ, зокрема й науково-експериментальні центри великих корейських корпорацій. Концентрація вчених та дослідників на душу населення у місті найвища у регіоні – 7000 докторів наук живуть і працюють у Теджоні. Місто знаходиться в самому центрі Кореї і, на думку самих корейців, вважається найбільш впорядкованим у країні.

Вартість: від $13 046 на рік - навчання + проживання від $9 254 зі знижкою.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ