Maumee Valley Country Day School

Maumee Valley Country Day School
Розташування
м. Толедо, Огайо, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 4 до 18
Програми
Детальна консультація

Школа Maumee Valley Country Day School – це нерелігійна, незалежна школа спільного навчання на північному заході штату Огайо, що отримала акредитацію освітніх асоціацій ISACS і NAIS. Вона по праву визнана найпрестижнішою школою в регіоні. 100% випускників зараховуються до авторитетних університетів країни, 68% з яких вступають до університетів “ліги плюща”. Навчання в школі відбувається в рамках складної інноваційної академічної програми, розробленої з урахуванням особистісної орієнтації на кожного студента і націленої на розвиток навичок і талантів кожної дитини, а також незалежності в поглядах і впевненості в собі.

Переваги навчання в школі Maumee Valley Country Day School

Усі учні школи отримують максимальну увагу викладачів і консультантів, що є необхідною умовою для гарної академічної успішності та особистісного розвитку.

Кампус школи розташований на лісистій території, що дає можливість насолоджуватися природою та відвідувати заняття на відкритих майданчиках.

Для студентів старшої школи надається програма Winterim, у рамках якої учні можуть брати участь у культурно-орієнтованих поїздках та отриманні академічного досвіду в інших приватних школах.

Студенти можуть займатися спортом – бейсболом, хокеєм на траві, тенісом, гольфом, лакросом, баскетболом, футболом і брати участь у роботі інших клубів за інтересами. Їх у школі близько 20.

Інфраструктура школи

Школа Maumee Valley Country Day School чудово обладнана для максимально комфортного навчання, занять спортом та іншими видами діяльності. На території кампусу є тенісні корти, 2 спортивні зали, сучасна бігова доріжка, ігрові поля та парковка.

Програми

Школа Maumee Valley Country Day School пропонує:

1) загальноосвітню програму дитячого садочка та початкової школи;

2) загальноосвітню програму середньої школи;

3) програму старшої школи з отриманням сертифікатів SAT I і II, а також ACT, що дає можливість для випускників продовжити освіту в найкращих ВНЗ країни. Для максимально якісної підготовки до коледжу в навчальній програмі приділяється особлива увага:

  • основам і методам академічного письма та наукових досліджень;
  • критичному мисленню та вмінню працювати з інноваційними технологіями;
  • вивченню мов і культури;
  • здатності знаходити спільну мову з однолітками та викладачами;
  • формуванню світоглядних принципів і поглядів;
  • заняттям мистецтвом.

4) Літня програма ESL (English as a Second Language), орієнтована на міжнародних студентів з метою підвищити успішність і подолати мовний бар’єр.

5) Програма Winterim – інтенсивна місячна програма вивчення якогось конкретного предмета, у якому зацікавлений студент, – IT-технології, архітектура, створення фільмів, медицина та багато інших.

Вступні вимоги

Процедура вступу, так само як і оплата за навчання мають бути здійснені до 1 червня.

Проживання

Школа Maumee Valley Country Day School надає студентам можливість проживання в апартаментах школи, розташованих на території кампусу. Апартаменти є красивим сучасним будинком за кілька кроків від будівлі школи з одномісними та двомісними номерами. У всіх кімнатах є телевізори з плоским екраном і зони для навчання та відпочинку. Також міжнародні студенти можуть проживати в сім’ї, що забезпечує безпеку дитини. Сім’ї, що приймають, піклуються про дітей і допомагають їм адаптуватися в новому культурному середовищі.

Вступний внесок – $150;

Депозит – $1000;

Навчання та проживання – $39 500;

Заняття в школі ESL за необхідності – $3 500;

Програма Winterim – $300-3 500 (за бажанням);

Інші витрати – $1 500 (приблизно);

Витрати на транспорт (шкільний автобус за необхідності) – $1 200;

Медичне страхування – $1 200;

Підручники, технічне та інше шкільне приладдя – $ 350.

Окрема оплата за:

  • авіапереліт;
  • послуги компанії "Study Bridge".
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ