Marshall University

Marshall University
Розташування
м. Гантінгтон, США
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

 

Університет Маршалл заснований 1837 року, був названий на честь четвертого голови верховного суду США, Джона Маршалла. За майже 180 років свого існування університет став одним із провідних державних університетів, його 10 факультетів пропонують інноваційні програми бакалаврату та магістратури у 200 академічних галузях.

Університет пропонує понад 50 програм бакалаврату та 46 програм магістратури, а також 4 програми здобуття ступеня доктора та 3 професійні програми. Бюджет університету становить 276 млн. доларів, університет залучає більш ніж 50 млн. доларів на дослідницьку роботу, створюючи економічний ефект понад 1,5 млрд. доларів щорічно. Університет Маршалл досить великий, щоб забезпечувати широкі можливості великого університету, і водночас досить невеликий, щоб приділяти увагу кожному студенту.

Університет розташований у Гантінгтоні, Західна Вірджинія, невеликому і безпечному місті з населенням 50 000 осіб, розташованому в передгір’ях Аппалачів на березі річки Огайо. Західна Вірджинія – це рай для любителів природи, де багато можливостей для піших походів, кемпінгу, катання на лижах, каякінгу, сплаву річками, скелелазіння та катання на гірських велосипедах.

Чому студенти обирають університет Маршалл?

 • 16 місце: найкращі державні регіональні університети Півдня США (U.S. News & World Report, 2014);
 • 39 місце: регіональні університети Півдня США (U.S. News & World Report, 2014);
 • входить до категорії “Університети та коледжі магістратури” за класифікацією закладів вищої освіти (Фонд Карнегі з покращення викладання);
 • $50 млн фонд наукових досліджень (2012-13);
 • 1-е місце в США: магістерська програма з судової експертизи (Американська колегія криміналістики, 2013).

Програма “Шлях до Університету”

Поєднує інтенсивну мовну підготовку, розвиток академічних навичок і вивчення академічних дисциплін в одному спеціально розробленому навчальному курсі, що спрямований на успішне проходження студентами першого року чотирирічної бакалаврської програми в США. Програма Шлях до університету забезпечує найвищий рівень підтримки в період адаптації студентів до життя та навчання в новій країні, що робить її ідеальним варіантом для іноземних студентів, які прагнуть досягти найкращих академічних результатів.

Бакалаврат

Для бакалаврату необхідно закінчити чотири- або п’ятирічну програму навчання. Університет Маршалл пропонує різні програми здобуття ступеня бакалавра, включно зі ступенем бакалавра мистецтв (B.A.), бакалавра наук (B.S.), бакалавра наук у галузі інжинірингу (B.S.E.), бакалавра ділового адміністрування (B.B.A.) і бакалавра образотворчих мистецтв (B.F.A.).

Програма “Шлях до магістратури”

Інноваційна програма розроблена для того, щоб допомогти студентам розвинути свої академічні знання та навчальні навички, підвищити рівень володіння мовою, що дасть їм змогу гарантовано вступити на програму здобуття ступеня магістра в Університеті Маршалла. Для студентів, які мають ступінь бакалавра або його еквівалент, можливі два види підготовчих програм:

1. Стандартна програма (два семестри) призначена для студентів, які мають ступінь бакалавра або її еквівалент, і результати TOEFL iBT не нижче 70, IELTS 6.0 або закінчили програму Академічна англійська, рівень 5, з оцінками не нижче С.

2. Прискорена програма (один семестр) призначена для студентів, які мають ступінь бакалавра або її еквівалент, і результати TOEFL iBT не нижче за 80, IELTS 6.5 або закінчили програму Академічна англійська, рівень 6, з оцінками не нижче В.

Магістратура

Існує два основних типи програм здобуття ступеня магістра: професійні та дослідницькі. Професійні програми забезпечують певний набір навичок для роботи за відповідною спеціальністю і переважно ведуть безпосередньо до працевлаштування. Приклади таких програм: Магістр ділового адміністрування (MBA) та Магістр наук з інжинірингу (MSE). Дослідницькі програми магістратури становлять, зазвичай, частину підготовки до вступу на програму докторантури (PhD). Вони дають змогу здобути академічний досвід і досвід дослідницької роботи та можуть включати написання дипломної роботи або кваліфікаційний іспит. Приклади дослідницьких магістерських програм: Магістр мистецтв (MA) і Магістр наук (MS).

Загальна приблизна вартість з урахуванням навчання, книжок і канцелярських товарів, проживання та страховки.

 • Бакалаврат, пряме зарахування (2 семестри) – $28 308;
 • Програма Шлях до університету (стандартна програма – 2 семестри) – $35 630;
 • Програма Шлях до університету (прискорена програма – 1 семестр) – $19 260;
 • Магістратура, пряме зарахування (2 семестри) – $29 799;
 • Програма Шлях до магістратури (стандартна програма – 2 семестри) – $38 440;
 • Програма Шлях до магістратури (прискорена програма – 1 семестр) – $20 905.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ