LTC Eastbourne

LTC Eastbourne
Розташування
м. Істборн, Великобританія
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 10 до 17
Програми
Детальна консультація

 

Істборн – одне з найпопулярніших міст південно-східного узбережжя у самій сонячній частині Британії. З населенням у 90 000 тисяч, Істборн люблять за його красу та унікальну атмосферу, шикарну природу, чудовий пляж і в той же час близьке розташування до Лондона (всього 1.5 години їзди).

Школа LTC Eastbourne заснована в 1954 році і знаходиться в будівлі чудового особняка 18 століття, який раніше був резиденцією герцога Девоншира. Окружний власним парком територією в 13 гектарів, LTC знаходиться всього за 15 хвилин ходьби від центру міста Істборн та від пляжу. Істборн це квітучий курорт, який приваблює понад чотири мільйони відвідувачів щороку.

У перший день студенти складають усний та письмовий тест для того, щоб потрапити до групи, що відповідає їх рівню.

Програми

Курс (20 уроків на тиждень) – складається з 20 уроків по 50 хвилин на тиждень, що дозволяють суттєво розширити свій словниковий запас та покращити розмовну мову. Наголос робиться на розвиток мови (граматика, словниковий запас та вимова) та навички (читання, письмо, аудіювання та розмовна мова).

Рівень знання мови при вступі: від Початкового до Просунутого.

Проживання

Студенти проживають у резиденції для студентів 10-16 років. Якщо дитина старша 13 років, вона може обрати проживання у британській сім’ї. Для студетів віком 17 років школа рекомендує сім’ю .

Студент може жити в одному виді проживання не більше 28 днів. Після цього потрібно буде його поміняти.

Екскурсії

Кожної суботи проводяться екскурсії на цілий день, щосереди – на півдня. Щоп’ятниці для всіх студентів влаштовують барбекю.

 

Курс – 545 фунтів на тиждень

Додаткові витрати:

  • Візовий збір
  • Трансфер в обидві сторони
  • Авіапереліт
  • Страхування
  • Послуги компанії «Study Bridge»
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ