Літо в Реннерт, плюс Іона Коледж

Літо в Реннерт, плюс Іона Коледж
Розташування
м. Нью-Йорк, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 13 до 17
Програми
Детальна консультація

Готовий зануритися з головою в бурхливе життя Мангеттена? Тоді ставай учасником програми Rennert Summer Plus Iona College і незабутні враження будуть тобі гарантовані.

Особливості програми

Програма містить:

1) 10 занять англійської мови на тиждень. Робота над граматикою, письмом, читанням, аудіюванням та усним мовленням.

2) Крім 10 мовних занять, ви зможете відвідати 10 занять на тиждень англійською мовою з напрямку, що Вас цікавить, зокрема:

  • Бродвей. Якщо Ви хочете брати уроки акторської майстерності, вивчати техніку гри та елементи вистави, а також відвідати майстер-клас з акторської майстерності та побувати на справжньому шоу на Бродвеї, побачити виставу незалежного театру – тоді Вам треба обрати цей напрямок.
  • Кіноіндустрія. На цих заняттях ви дізнаєтеся багато нового про фільми, кіноіндустрію та роль, яку вона відіграє в американській культурі та в усьому світі. На тематичній поїздці до студії SONY Wonder Tech Lab ви вивчатимете застосування музики та звукових ефектів під час створення фільмів.
  • Мистецтво і дизайн. Ви дізнаєтеся багато цікавого про галереї Нью-Йорка, а також зможете відвідати різні галереї та музеї.
  • Розвиток лідерських навичок. Обираючи цей напрямок, Ви навчитеся робити чудові презентації, проходити інтерв’ю та співбесіди і багато іншого. Програма передбачає тематичну екскурсію в офіс ООН.
  • Мода і стиль. Ви дізнаєтеся багато чого про модних дизайнерів, колекції, про майбутнє моди. Також у рамках програми Ви зможете відвідати Гармент Дистрикт.
  • Спорт. Вам розкажуть про історію бейсболу, футболу, баскетболу, про вплив спорту на культуру США. Передбачена екскурсія на Меддісон-Сквер-Гарден.

Проживання

Ви житимете за 30 хвилин від Мангеттена в кампусі Iona College, який розташований у чудовому місті New Rochelle. Це місто було визнано найкращим сімейним містом у США. Ви зможете відчути атмосферу веселого студентського життя, проживаючи в комфортабельній резиденції. Кожна кімната має вітальню, кухню та дві ванні кімнати. Резиденція охороняється 24/7. Є пральні, кімнати для ігор, а також кабельне телебачення та DVD-програвач, Wi-Fi.

Умови в кампусі. Кампус Iona College чудово оснащений. Учасники програми зможуть користуватися бібліотекою, комп’ютерною лабораторією, книжковою крамницею, майданчиками для заняття легкою атлетикою на свіжому повітрі, тренажерною залою, критим басейном, кімнатами відпочинку для студентів, кафетерієм і автоматами з напоями та закусками. Також є спеціально обладнані класи для заняття мистецтвом. Для зручності на території є банкомат і Wi-Fi.

Харчування

Повний пансіон з понеділка по п’ятницю і напівпансіон на вихідних. Надається можливість дотримуватися особливої дієти. На вихідних подаються пізні сніданки. Вечері можуть проходити в місцевих ресторанах і кафе.

Розваги

Програма розваг обіцяє бути просто шикарною. На вас чекають: вечори караоке, дискотеки, велотури Центральним Парком. На вихідних Ви зможете насолодитися шопінгом у Woodbury Outlet Mall або в Jersey Gardens і отримати заряд адреналіну в парку розваг Six Flags. На власні очі Ви побачите Times Square і Staten Island.

Ось приблизний графік занять на перший тиждень за напрямом “Мода”

1

Тиждень

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Ранок

Тестування

Загальна англійська

Загальна англійська

Загальна англійська

Загальна англійська

Шопінг на 5-му Авеню

Заходи в кампусі

 

Орієнтація

Мода крізь століття

Мода крізь століття

Мода крізь століття

Мода крізь століття

 

 

Обід

Спортивні заняття

Екскурсія до Нью-Йоркського музею мистецтв

Тематична поїздка “Будинки моди”

Парк Беттери

Модный мастер-класс

Собор Святого Патрика

 

Вечір

Заходи в кампусі

Вечір у Нью-Йорку

Заходи в кампусі

Кіновечір

Тематична вечірка

Рокфеллер Центр

 

 

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ